Chcem si umyť ruky

pančucha

..dnes som si kupila dalsie dve knihy.obe su od jedneho autora a jedna z nich vraj pre tych, ktori ziju nenormalny zivot..:).Tak strasne sa tesim, ze som sa vratila ku kniham..som zvedava na pribehy zo psychiatrie a na to, ako hlboko musi clovek klesnut, aby pochopil, co sa v nom skryva. Tak dobru nocku, ja idem citat. velmi vas lubim a velmi mi chybate. A podaktori by sa mohli ozvat, aby sme vedeli, ze su aspon relativne Ok. Dakujem ♥♥♥. Prajem teda sladke snicky a naslôedujuci den nech je krajsi ako ten dnesny. LUBIM VAS ♥

panča

dakujem ♥♥♥♥&# 9829;♥
vidite, my co byvame pri letisku mame aspon nejaku vyhodu. Inak vobec ma nenapadlo, ze sme sa mohli stretnut :( -aj ked len na chvilku ..hlavne ze cely den hovorim o tom, ze dnes sa vracias. Inak som OK....:D

ethel

lásky moje zdravím vás!!! Doletela som aj tam aj späť a pravdu povediac ešte som nezažila takú dovolenku!!!a chcem ísť späť!!!!!!
A obhrýzla som si prst pri turbulencii:-))))))ani neurol nepomohol!
Lúbim vás ....idem robiť večeru!
Panči keď sme dnes pristávali,tak som ti kývala z lietadla,keď som letela ponad vás:-))))

panika

a teraaaaaaaaaaaaaaz velkw pozor, nabehla sem zlta panika :DDD. Ludenkovia moji, moc moc Vas lubim ♥♥♥♥&# 9829;♥