Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Teraz som sa prisla uz naozaj rozlucit. To horne dupem je osupem :D. Majte sa mi tu krasne, ak to pojde, tak nakuknem-ak to nepojde, o dva tyzdne tu budem urcite. Mam vas velmi rada, budete mi chybat a preto budem na Vas intenzivnejsejsie :) mysliet. Moje zlatucke. Cmuk na celo a opatrujte sa mi tu.Pančita Dolorez

pančucha

uz len kozmetiku a som..ale co taka krasa nevidana ako ja potrebuje?:DDDopalovacie kremy som uz pobalila-dufam ze sa co najskor dupem, nech sa mozem ist znovu opalovat.taka som tesiva, ze to uz mem v taske, ze saliem :D

panča

:DD, niekto ma ma precitanu spredu aj zozadu:D. Ci odhora aj zdola ? neviem co sa kedy hodi:DDD: Tak fotbal som si dnes uzila, mozno dam sancu aj inym sportom..aj ked neviem, neviem -v nedelu je finale ME:D. Ked myslim na to obsadenie vo voze, klepu sa mi ruky, ale co uz -clovek nemoze mat vsetko. ale dnes uz viem, ako vela mi to dalo a pred cim ma to ochranilo. Za to, ze sa (dufam) v zivote nespalim, budem vzdy neskonale vdacna..do kelu, ako mi bije srdco-to nebude s kostolnym poriadkom. A to som si myslela, ze dnes uz mam zasobu slz vyplakanu -bola som v teme, kde mammina cakala dietatko s downom...moje krasne starsie dieta sa mi tmoli cely den doma, tak dufam,ze nevyrazi vecer von...inak sa tesim, ze sa nam dovolenky prelinaju -zase budeme blizko pri sebe :D

Babulky zatial sa porucam, dakujem Vam za vsetko a urobim vsetko pre to, aby som sa vratila OK. A dufam, ze mi budu aj hviezdy naklonene .LUBIM VAS♥♥♥

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk