Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

:DD, niekto ma ma precitanu spredu aj zozadu:D. Ci odhora aj zdola ? neviem co sa kedy hodi:DDD: Tak fotbal som si dnes uzila, mozno dam sancu aj inym sportom..aj ked neviem, neviem -v nedelu je finale ME:D. Ked myslim na to obsadenie vo voze, klepu sa mi ruky, ale co uz -clovek nemoze mat vsetko. ale dnes uz viem, ako vela mi to dalo a pred cim ma to ochranilo. Za to, ze sa (dufam) v zivote nespalim, budem vzdy neskonale vdacna..do kelu, ako mi bije srdco-to nebude s kostolnym poriadkom. A to som si myslela, ze dnes uz mam zasobu slz vyplakanu -bola som v teme, kde mammina cakala dietatko s downom...moje krasne starsie dieta sa mi tmoli cely den doma, tak dufam,ze nevyrazi vecer von...inak sa tesim, ze sa nam dovolenky prelinaju -zase budeme blizko pri sebe :D

Babulky zatial sa porucam, dakujem Vam za vsetko a urobim vsetko pre to, aby som sa vratila OK. A dufam, ze mi budu aj hviezdy naklonene .LUBIM VAS♥♥♥

ethel

Panči,tak na toto som sa ťa chcela presne opýtať,že kedy to vyrážaš,lebo som mala v hlave dátum 29...neviem prečo....Keby si ešte náhodou,fakt úplnou náhodou chcela omylom v rýchlosti vetra nakuknúť pred odchodom do takej dialky,čo ti kto na cestu odkazuje tak to by ma potešilo,lebo ja by som ti chcela popriať šťastnú cestu a uži si to,snaž sa tam aspoň na päť minút denne nemyslieť na fotbal:-DD Vieš,ber to tak,že tam je napríklad plážový volejbal:-DDD A možno nejaké potápačské kurzy by som využila:-DDD Chápeš,fotbalová lopta počká:-DDD
...A ak si toto prečítaš až v Primorsku(síce pochybujem,že sem už dnes nenakukneš)tak si tam na mňa spomeň pri pohlade na ten voz,ja som totiž do neho posadila niekoho iného,ale dúfam,že ti to nebude vadiť:-))))Ja poletím 3.7.tak sa môžme po nociach čumeť spolu na voz pri dobrom drinku(VODE).
Maj sa ešte raz krásne a uži si to a hlavne-V ZDRAVÍ SA NÁM VRÁŤ!!!!!!!!
♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥

deeee

pancitka, tak si to uzi, oddychuj a nemysli na nic okrem dovolenky. Mas dost velky kufor? Zmestim sa do neho?
Paaa ....lubim vas
♥♥♥

panika

:), ja som sa uz potom sice neozvala, ale snad je to dobre...prezradila som totiz nieco dost tajne...a niekto to pouzil ako argument proti niekomu. Dost ma to mrzi, ale co uz..prostoreka kacena som...snad sa na to casom zabudne....musim sa viac ovladat. Cafte sa, dnes uz asi nepridem. Rano odchadzam na dovcu, ale cestu k herni si este pamatam, tak vas budem priebezne informovat...vecer budem pozerat na velky voz a cele mojo srdco bude pri vas.lubim vas

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk