Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

no ale Panci, tak by si mala navstivit usnu ambulanciu, dala som ta vyhladat cez mestsky rozhlas....ved to hucalo vsade....pch.
Inak podobne pocity po telefonate poznam....stavalo sa mi to skoro kazdy den, ked som sa liecila....prave preto by som zakazala mobily na lieceniach duse.
Lubim vas a drzim palce vo vsetkom....krasny den

panikarka panča

..som za kolaboranta....uz ste niekedy po telefonate dostali teplotu ? Mne sa to prave deje.A zrejme mi zacina zachvat paniky..tak cakam na dalsi telefonat...ja som teda koza. Ze som sa nenaucila drzat hubu...horia mi lica a je mi na nic. Cakam na verdikt, ci som urobila dobre alebo zle....kokso

panča

uz zase prsi...toto leto je divne...uz hladaju dalsieho utopeneho chlapca.Zacinam mat pocit, ze vek medzi 15-18 je neskutocne rizikovy:(

ethel

Samko a ty si nevedel,že ja mám Emilka?:-D Taký je špinavý,zajtra ho pôjdem ku kamoške naleštiť.Našla som na ňom chybu a teraz neviem,či ho mám rozobrať ja,alebo to nechať na servis...mizne mi totiž voda do ostrekovačov:-(

ethel

všade bola búrka a fúkal orkán či čo okrem môjho domu:-)))Ja som sa zobudila na to,že prší,ale to bolo všetko....pohoda,zato v niektorých častiach aj strechy lietali...

ethel

ahojte lásky:-)) no kde sa nám zahrabala Shaktul?hmmm?Už ani hrach nerastie,ani jahody...tak na čo sa mi vyhovorí keď sa tu zjaví?? Zbijem ju?

panča

kricala si? lebo ja som uz vo veku, ked mi slabne sluch :DDD: Ale aj napriek veku som si kupila tricka so zabkami :d.V Operative maju 18% zlavu

deeee

No teda, panci ide do samorina, dufam ze ju niekde po ceste uvidim.Budem kricat panciiiiiiiii a snad si ma vsimne.
Pekny dnik a lubim vas
♥♥♥

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk