Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pančiak

hafi, haf
idem do samorina :D
prajem vsetkym krasny slnecny den.v ba su ulice plne polamanych stromov...ale ako vzdy plati -po burke vyjde slniecko, tak si ho uzite-ale nespalte sa ako ja v nedelu :D. LUBIM VAS ♥♥♥

panča

Idem pod sprchu a do postele. Pozriem kusok semifinale a popritom porozmyslam , ako dalej...lubim VAs a prajem krasnu noc :)

deeee

Panci a hladala si v Lacnych knihach? Aby sa ti lahsie hladalo, tak ti napisem aj meno autorky Katerina Kaltsogianni.
A keby si ju nezohnala, tak ti ju poziciam, ked sa vratim z Nemecka, v septembri. Rada by som ti ju aj teraz pozicala, ale este si ju chce precitat aj mama.
Pekny dnik

panča

No zlatinka moje, kedze som tu bola dnes najcastejsie, prisiel cas porucat sa :DDD. Idem sa natiahnut, aby ma neklepla pepka :DDD. Tak cago belo, zajtra sa asi neukazem, ale budem v buse mavat rukami a posielat vam energiu. xi xi xi .A ozik, nezabudajte -lubim Vas. Zdvihli ste ma zo zeme a dali mi kridla.♥♥♥♥ ;♥ (viac nemozem, zase ma admin zmaze)

panča

a este cosi..prebrali sme aj Matkina. Nechapem totiz, ako moze nejaky chlap tak rozumiet zenam...a vraj je to zena pisuca pod muzskym pseudonymom

panča

shaktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiii

panča

no tak baby a chalani, byt plny energie-to stoji za to. Dnes som zazvonila kamoske na mobil a stala som pod jej barakom..este teraz to predychava (myslela si, ze ma uz nikdy neuvidi, lebo sa stale vyhovaram :DDD).Psychopata nemali, ale panii to tak zaujalo, ze ju ide zhanat :D. Ale kupila som tri ine knihy, cize aj pani bola zo mna paf. A kde budem zajtra ? Tak ako vlani, budem robit dozor v Nitre:D. Celkom sa tesim, len ucitelka ma upozornila, ze nevie ci to bude vyhovovat mojej mladsej dcere, lebo ide aj jej chlapec...zalapala som po dychu a robila som sa, ze je vsetko v pohode...a dnes som (nevsimajte si moj vek) urobila este jednu vec.Straasne sa mi paci jeden typ kabeliekj a jednu taku vysnivanu som videla vcera jednej zenskej na kozmetike...urcite som slintala, ked som na nu pozerala :D. A dnes v hypernove ju mali v stanku...mama mi vynadala, ze co vymyslam, tak som s nou isla domov a o desat minut som sa tam vratila. Mali len jeden kus a je MOJ:D. Kamoska mi ju chcela stipnut :DD. Boze, kedy dospejem a nebudem sa bat mamy ?Dufam, ze coskoro

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk