Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

rada som pomohla :DDD
Teraz uz idem spat, mam spankovy deficit :DDD
Dobru nocku vsetkym .LUBIM VAS♥♥♥♥&am p;#9829;♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥& ;#9829;♥♥♥♥ ;♥♥

ethel

bože to moje dieťa počúva také somariny...tie texty keď počujem,tak neviem či ísť zvracať,alebo vypnúť nenápadne poistky:-DDD Bože čo sú to za čurinovia,čo vymýšlajú tieto texty??A to mi dnes zahlásila,či môže ísť na chatu na víkend:-)) je ona normálna?Kam táto mládež speje?To kto ich to učí?Z bábätka mi vyrastá niečo čo nespoznávam....ale ja buchnem po stole a budem mať opäť bábätko....

ethel

Panči si ma tak vyhecovala tými endorfínmi,že som prezliekla periny,periem,umývam dlážky,......zajtra spí u mňa kamoška,tak upratujem a tak sa mi nechcelo,ale ty si ma tak navnadila:-DD

panča

podtitul je lepsi, ako hlavny nazov :D.vyrazim do mesta...teraz mam kapacitu citania 1 kniha /1 den..uz nemam co citat..citala som spoved Nemoznej matky, musim si ist kupit prvy diel...aj toho Maxima beriem od zadu-takze ma caka nakupna horucka knih. Uz sa tesim

deeee

Nie som si ista....ja som ju kupovala pri tescu v meste,ale mozes sa kuknut aj na obchodnej....a keby si ju nedostala, tak ti ju mozem pozicat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk