Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Panči si ma tak vyhecovala tými endorfínmi,že som prezliekla periny,periem,umývam dlážky,......zajtra spí u mňa kamoška,tak upratujem a tak sa mi nechcelo,ale ty si ma tak navnadila:-DD

panča

podtitul je lepsi, ako hlavny nazov :D.vyrazim do mesta...teraz mam kapacitu citania 1 kniha /1 den..uz nemam co citat..citala som spoved Nemoznej matky, musim si ist kupit prvy diel...aj toho Maxima beriem od zadu-takze ma caka nakupna horucka knih. Uz sa tesim

deeee

Nie som si ista....ja som ju kupovala pri tescu v meste,ale mozes sa kuknut aj na obchodnej....a keby si ju nedostala, tak ti ju mozem pozicat.

panča

Dakujem Eti..tak uz posielam :DD...je mozne, ze ich hladina bude u mna dlhodobo zvysena. xi xi xi (to nebol zakerny smiech).Ved ako iste vies, za vsetko v tele okrem gravidity moze adrenalin. A na skok z lietadla nemam odvahu :D

ethel

...tak strašne sa mi driemalo a chcela som si ísť lahnúť...povedala som si ,že si ešte predtým pozriem maily a hups...načisto som sa prebrala:-)) cmuky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk