Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

heh,hmm

Čo môžeš urobiť dnes,odlož na pozajtra & máš dva dni voľna ...

.............Oooo
.............(....)
..............)../
.............(_/
...oooO
...(....)
......(
....._)
.............Oooo
.............(....)
..............)../
.............(_/
...oooO
...(....)
......(
....._)

panča

cafte sa..mam vyplavene nenormalne mnozstvo endorfinov..nepotrebujete niekto zvysit hladinu tych svojich ? vdacne sa podelim, na mna je toho vela :DD.lubim Vas

eee

*Lilithka,tebe sa ospravedlňujem,že som nedošla až k vám,ale ja som bola taká vymlaetá sama zo seba a bola som tam aj na noc a v nedelu som sa ponáhlala domov,proste ma poznáš:-)) Ale ja raz prídem!

eee

Pančuška,ty si vieš dať taký fasa nick:-D za to ťa zbožňujem!
Shaktulku som vyzerala v jej mestečku a akosi nič,ale zato sa postarala o to aby vypratali námesti,keď tadial pôjdem ja:-DD

pančucha premúdra

no uz som doma z dvojdnoveho turnaju na morave....bolo super....podarilo sa mi spat az jednu hodinu...mam nove poznanie : puberta kvitne v kazdom veku, druhe : ked niekto nenavidi madarov, moze za dva dni s nimi uplne zmenit nazor (co ma velmi tesi)..a mozno to najdolezitejsie: NIKDY sa nepodcenujte, pretoze ludia okolo Vas mozu mat na Vas uplne iny nazor..no a tu uz nejdem do podrobnosti..drzte sa, ste odrazovym mostikom v mojom zivote. Dakujem Vam a lubim Vas ♥♥♥

ethel

Prajem vám aj ja dobrú noc,idem sa aj ja konečne vyspať po dvoch dňoch aby som zajtra nezrazila Shaktulku,keď pôjde cez prechod....lúbim vás všetkých-aj tých vedla:-))

ethel

Mamča,ja sa riadim heslom:Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie!A keď som to predýchavame všetci,aj ty to predýchaš.Síce neviem o čo ide,ale sme ženy a vraj je dokázané,že máme šiesty zmysel:-)))) Môj muž to volá nezmysel:-) Je logické,že väčšina mužov to tak volá...

panča

Babulienky moje najuzasnejsie-vsetkym Vam posielam energiu..uz ideeeeeeeeee. Zajtra vstavam o stvrtej, idem spat, lebo taka nevyspata nemozem viezt decka. Lubim Vas..ste tie najsamfasa bytosti na svete(.) alt3

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk