Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

Nazdarek priatelia.Kupila som si v Lacnych knihach knizku za 39 korun, vola sa Psychopat a je skvela.NMapisala ju zena, ktora zila a bola tyrana jednym psychopatom. Velmi dobre napisana knizka...odporucam.
Krasny slnecny dnik prajem.
PS...mam problem, nemame studenu vodu a ja chcem prat....co mam robit?Najhorsie je, ze nikde ziaden oznam nebol, tak som musela bezat do obchodu pre mineralku, aby som aspon mala co pit

heh,hmm

Čo môžeš urobiť dnes,odlož na pozajtra & máš dva dni voľna ...

.............Oooo
.............(....)
..............)../
.............(_/
...oooO
...(....)
......(
....._)
.............Oooo
.............(....)
..............)../
.............(_/
...oooO
...(....)
......(
....._)

panča

cafte sa..mam vyplavene nenormalne mnozstvo endorfinov..nepotrebujete niekto zvysit hladinu tych svojich ? vdacne sa podelim, na mna je toho vela :DD.lubim Vas

eee

*Lilithka,tebe sa ospravedlňujem,že som nedošla až k vám,ale ja som bola taká vymlaetá sama zo seba a bola som tam aj na noc a v nedelu som sa ponáhlala domov,proste ma poznáš:-)) Ale ja raz prídem!

eee

Pančuška,ty si vieš dať taký fasa nick:-D za to ťa zbožňujem!
Shaktulku som vyzerala v jej mestečku a akosi nič,ale zato sa postarala o to aby vypratali námesti,keď tadial pôjdem ja:-DD

pančucha premúdra

no uz som doma z dvojdnoveho turnaju na morave....bolo super....podarilo sa mi spat az jednu hodinu...mam nove poznanie : puberta kvitne v kazdom veku, druhe : ked niekto nenavidi madarov, moze za dva dni s nimi uplne zmenit nazor (co ma velmi tesi)..a mozno to najdolezitejsie: NIKDY sa nepodcenujte, pretoze ludia okolo Vas mozu mat na Vas uplne iny nazor..no a tu uz nejdem do podrobnosti..drzte sa, ste odrazovym mostikom v mojom zivote. Dakujem Vam a lubim Vas ♥♥♥

ethel

Prajem vám aj ja dobrú noc,idem sa aj ja konečne vyspať po dvoch dňoch aby som zajtra nezrazila Shaktulku,keď pôjde cez prechod....lúbim vás všetkých-aj tých vedla:-))

ethel

Mamča,ja sa riadim heslom:Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie!A keď som to predýchavame všetci,aj ty to predýchaš.Síce neviem o čo ide,ale sme ženy a vraj je dokázané,že máme šiesty zmysel:-)))) Môj muž to volá nezmysel:-) Je logické,že väčšina mužov to tak volá...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk