Chcem si umyť ruky

ethel

Mamča,ja sa riadim heslom:Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie!A keď som to predýchavame všetci,aj ty to predýchaš.Síce neviem o čo ide,ale sme ženy a vraj je dokázané,že máme šiesty zmysel:-)))) Môj muž to volá nezmysel:-) Je logické,že väčšina mužov to tak volá...

panča

Babulienky moje najuzasnejsie-vsetkym Vam posielam energiu..uz ideeeeeeeeee. Zajtra vstavam o stvrtej, idem spat, lebo taka nevyspata nemozem viezt decka. Lubim Vas..ste tie najsamfasa bytosti na svete(.) alt3

ethel

to mi chcete povedať,že sa tu od rána nikto neukázal??To sa všetci slníte? To len ja budem biela ako knedla?Je fakt,že aj ja som mala absenciu,ale ja som akosi nestíhala-včera.Bola som po nočnej a musela som nakúpiť a rezne piecť na cestu mojej polovičke(išiel na expo)a ešte si prial škvarkové pagáčiky a žehlila som najprv tričká potom svoje vlasy,....a o 3:00 som ho už viezla do Zvolena na stanicu,kým som sa vrátila bolo 4:30,tak som si na hodinku lahla a o 6:00 som už išla do roboty....normálne mám dosť,chce sa mi spať,nevládzem,ale hlavne že mi chutí:-)) Myslím jedlo,dnes som zjedla všetko čo nezjedlo mňa,cítim sa ako balón a bojím sa či nevybuchnem:-)A Tak radšej PIJEM VODUUUU:-)) (to patrilo niekomu konkrétnemu:-) )
Shaktul,zajtra ráno prosím nechoď do mesta po hlavnej ulici,lebo tam pôjdem ja a nerada by som niekoho zrazila,prípadne rozbila Emilka:-DD Len ma štve,že po tej vašej(jedinej) ulici sa jazdí tak stráááášne pomaly:-)))

panča

Dee, dakujeeeeeeeeeeeeem este raz..takze ste sli po stopach Schliemana. Krasne ...moje dite tam bolo a strasilo babku jastericami:DDD.Este raz dakujem, vsetkym posielam pusu.Idem spat, rano idem na krv..ble.Dobru

deeee

aj ja chcem ist na konceeeeeeert....nepotrebujetew do svojho timu psychologa? Podla mna by sa zisiel....kedy ideme?
Panci ak sa k tomu dostanem tak ti poslem nejake fotecky z dovolenky, ok? Takze sa potom nezlakni, ked otvoris mail...to bude len moja "malickost"
Lubim vas a bezim von...milujem slniecko

SHAKTI

a to este ked nastane uhorkova sezona!!!
internet skrachuje :-DDDD
dobre dobre, tak Etka zdravotny dozor, samko porodny asistent...co sa este tak moze prihodit na takom koncerte?? nieco realne...za co by som mohla ista ja :-DDD
sami z palca lavej nohy to nevytiahnem..
nechcem byt zla a niekoho podcenovat, ale precukrikovane dievcata uz nemaju taky tah :-)este z päty to ano..ale z palca lavej nohy...hmmmm...ale mozem skusit!!! :-DDD
no ja spavam s make-upom aby ked sa niekto zobudi, neusiel s desivym krikom
:-)) a nechcem brat ludom iluzie, ze uz nie som taka pekna ako kedysi :-DD
tak samko ty uz u mna nie si sralo, tymto si si polepsil o jednu hviezdicku, ze sa nebojis to verejne priznat, ale do očú by si mi to nepovedal!!! :-DD z očka do očka :-DD
samko samko, toto verejne nepriznavaj, ze ci si sa trafil- zasadne sa musis trafit, a ked nie, tak o tom pomlc. Chlap ktory sa netrafi straca na kredite u inych zien :-)
jancecka nehnevaj sa, ja nekliknem, tiez nemam kameru, som obycajny clovek a normalne dokazem zit :-)
pekny den vsetkym.
Mamca ma sklamala, nedosla s obedarikom..ktovie kde sa tula? a Katka?

Tak Ethi, pluvance a sracky uz mame za sebou, uspesne...co este ostalo??
este nejake zvratky...(ktovie ci uz bola na tom koncerte?? mozno dnes budu aj zvratky :-DD )