Chcem si umyť ruky

samko r.

Áno fraisee chodíme sem, len je letná sezóna, všetci sú vonku, veď to poznáš...
Jancecka, ak chceš aky som klikol na tú prvú fotku na tie spodné hviezdičky, tak už som tak ti učinil. Dúfam že som to trafil:-))

samko r.

Shaktul, z päty je málo, treba ho vytiahnuť až z palca ľavej nohy a ešte ňou aj zatrepať. Shaktul, ty spávaš s make-upom? No ja zásadne so ženou:-)))A nič si z toho nerob, my všetci chlapi sme proti Vám ženám sralovia. Žena vydrží viac, len sa o tom nehovorí. Práve žena podrží v núdzi chlapa (ja viem aj chlapovi) nad vodou aby sa nezrútil. Ja osobne Vám ženám skladám poklonu a netreba sa hanbiť priznať si to.
Elka, ja by som s vami išiel ako pôrodný asistent:-))). Veď čo keby náhodou... Ozaj, kam to vlastne ideme?

jancecka

tak ešte raz
www.sonyfootball.eu
prvý videoklip, názov Barborka, inak zistili sme, že ten videoklip čo má tak strašne veľa hlasov, je vlastne videoklip toho, kto to všetko natáčal, to je ale nespravodlivosť? Tak kto chce pomôcť vyhrať obyčajným ľudom kameru, nech kliká na barborku, díky moc :D zlaté baby

ethel

Zaujal ma návod Pančitky na pľuvanček:-D Ja to hovorím takto:"tu máte takúto nádobku,ráno si do nej odchrchnite,stačí raz a poriadne,taký kvalitný až zo dna"Pacientom sa to páči:-D Ale videť to v tej priesvitnej nádobke,to chce zaťať zuby a tváriť sa,že normááálka:-))
Shaktulka,akoby si nás už dobre nepoznala:-) A my poznáme teba,a vieme čo treba!(fúú to sa rýmuje):-))
Páčilo sa mi ako si nazvala problémy a vôbec-celé toto tvoje vyjadrenie bolo také skračko-idné:-DD Ale zase povedzme si,vieme velmi dobre,čo je na chlapoch úžasné,je to síce taká"maličkosť"ale ženy ti ju nenahradia.Takže nefeminizujme,nechajme ich žiť a volne dýchať a oni možno nechajú nás volne dýchať:-))
Shaktul,tak vyhadzovači??:-)))) a ty si kupuješ lístky?Keby sme boli spolu,tak ideme zadara:-))))Ja by som sa zahrala na zdravotnícky dozor a ty by si bola moja hlavná asistentka...a úsmevy k tomu a sme dnu:-))))