Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

ahojky
Dee, ty si odhalila nazov mojho bluetoothu :DDD.My sme takto cakali na malte...ale dlsie. Tam su mesta usporiadane tak, ze ani nevies ze si uz v inom meste. Tak sme boli od obeda do polnoci na letisku..z tej klimatizacie mi je zima aj po rokoch :D. No aby mi nebolo luto za cakanim, my musime byt na letisku uz o stvrtej rano...a vratime sa uz o desiatej-takze aj naspat pojdeme tak skoro. HURA, dovolenka.Uz len 2 tyzdne

Dee

Kalimera spachtosi. Som veeeeeelmi prekvapena a potesena, ze Shaktulka sa vratila a ze je stastna.
Dovolenka bola fajn, az na 8 hodinove cakanie na lietadlo aj smerom tam aj spat.Milujem cakanie v noci na preplnenom letisku so slovenskymi ozratymi pasaziarmi. Aaaaaale prisla som na to, ze sa nebojim lietania....je to skvele...
Vsetkych vas lubim ♥♥♥

ethel

Ahoj Panči...ja sa ti nedivím,že niektoré veci si nevymažeš...a ani tomu sa nedivím,že dnes z toho nezaspíš:-)
Už len 1,5 mesiaca?Dúfam,že myslíme na rovnakú vec.To je fajn,že sa nebojíš,ty si silnejšia ako si ktokolvek myslí!

panča

dnes som si ,,cistila,, mailove schranky.Nerobila som to uz velmi davno. Zvlastne, aky vztah moze mat clovek k iektorym mailom. Nakoniec som namiesto hromadnehp zmazavania povytvarala nove priecinky. Nedokazem ich vymazat a narazila som na niektore, ktore mi velmi pripomenuli obdobie spred roka. Stacilo ich len vidiet a striasala ma zima-ten tvar, ktory tvoria, ked sa cez maily tvori aktivny rozhovor..myslim, ze dnes nezaspim. Nakoniec mozem byt rad, ze Portugalci budu az tak neskoro zo zaznamu.Uz len 1,5 mesiaca....zvlastne..nebojim sa. Lubim Vas

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk