Chcem si umyť ruky

panča

haaaaaaaaaaaaaaaaaa, som vadnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..chodim sem uz len jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????????????????????????????????????????????

ethel

Joj Panči...aj mne to bolo lúto:-( Jeden z mála hradov,ktorý vo mne zanechal krásne spomienky..a teraz?...počkáme kým ho opravia a pôjdeme tam:-)

panča

tak dnes som stravila par hodin na Sihoti:))

a dnes som sa aj poucila, ake hlupe je odkladat niektore rozhodnutia..tolko som sa chystala za Zofiou, az hrad vyhorel. Dufam, ze nasledky nie su az take brutalne, ako vyzewraju v spravach

ethel

Súhlasím s tebou Panči...dnes ma napríklad velmi milo prekvapil náš starý priateľ SamkoR čo sem chodil...napísal mi sms:-) To som nečakala! a veľmi ma to potešilo!!! Aj ja vás mám všetkých rada!

pančuška

ked niekoho lubite, treba mu to stale pripominat:). napriek vsetkemu, co stoji medzi nami - Vas milujem.Vsetkych do jedneho..aj ked niektorych viac :))

pančucha

noo, je to tato sobota alebo nedela..ale dnes som sa dozvedela, ze nie priamo mesto, ale kusok pred nim (asi mestska cast B...N)...Zavolam Ti, ked budem vediet vsetko na 100 %