Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

a ja ze nastal hromadny exitus :-))

sami řikej mi Maruško :-) prave som dooberala jahody, kto chce lekvar nech sa prihlasi na cisle 158 :-) resp. potom bude toto cisielko potrebovat aj ine :-)
o ziadnych restoch neviem, kto chcel si ma nasiel, celebrita sa sice stiahla do uzadia ale sem- tam sme sa na kavicke stretli s dievcatami a chlapcami
ja si tak zijem, niekedy pomaly niekedy az prirychlo.
Zla sprava pre niektorych, v noci som sa po niekolkykrat opat narodila :-)
venujem sa materskym povinnostiam, keby som mohla, tak aj kojim :-)) zaujem by bol, ale z tohto zdroja nechce kvapnut
:-)
pači udaj dátum kedy hupsneme na žofku
:-) Ethi mas na to pol roka, nezabudni sledovat kalendar :-)
vonu kávy nemozem ani citit, takisto ako vonu hribov, jahod, ryb atd.
inak zdravim vsetkych, s ktorymi som sa davno nevidela aj tych s ktorymi ano :-)
zatial sa majte.

samko r.

Elka, veď som mu vravel aký je potrebný v parlamente, aby nám ešte neodchádzal, že ho ešte potrebujeme, veď aj opozícia musí byť kompletná. Mamca, ty myslíš že keby som jej otrčil ehm...., že som si mhol užiť?:-))) Ty opica jedna, len na tú c..... myslíš :-))) Shakti, ty sa kde túlaš? Telefón nám nenecháš, na výzvy nereaguješ, teba to vôbec neštve že tu máš resty? (že nám chýbaš?)

mamca

Tak ja idem...do svedomia... Ťfuj,sa mi nechce,ale ak tu zavoniam čerstvo uvarenú kávu,prifrčím. Milujem vôňu kávy.:)
Samajte! (To je majte sa po arabsky v mojom preklade.:DDD)

mamca

Samko,tak ma napadlo,to očkovanie...Možno si mal natrčiť inú časť tela a nie ruku,aj ty si si mohol užiť...:DDD

mamca

Dee,pekne leť,v lietadle nevyrušuj,nepýtaj od letušiek nadmerné množstvo alkoholických nápojov a hlavne tentoraz vynechaj obľúbenú hru na teroristov...
Prajem krásny pobyt tam v ďalekých krajinách.:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk