Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Júúúvajdo,akí ste zlatí! Nie som ani múdra,ani zblúdilec,so sebou sa nerozprávam,lebo som sa skritizovala a s takým papľuhom,čo si na mňa takto trúfa,sa baviť a pozerať naňho nebudem.Hihi.Zatiaľ sa mi podarilo vstúpiť do svedomia dcére,nechce chodiť spávať pred polnocou.Nuž,netrafila som...:DDD Musím lepšie pohľadať dvere do svojho svedomia.

eee

Som vám zabudla povedať to najdôležitejšie:-)) Včera som bola s malou na RAPovom koncerte:-DD Teda poviem vám,dávno som sa tak nenasmiala.Zobrala som aj kamošku a kým sa deti bláznili,tak my dve staré kofy sme drinkovali a rozmýšlali,kam patríme:-)))Prvé dve hodiny sme komentovali každého rapera a každé "zaspievané" slovo a ďalšiu hodinu sme už len bez slov nechápavo hladeli na tie deti,čo sa tvárili strašne rapersky a tajne kdesi v kúte nasávali alkohol,potom sa tam tackali,....asi som už stará....

eee

Mamča...ty čo máš za stavy?? Trošku si mi začala pripomínať samú seba asi tak pred rokom.....len sa vráť,pozeraj do zrkadla a hlavne sa rozprávaj sama so sebou:-) A nezablúď ! Každý blúdime a potom sa tu na polceste vždy stretneme,dáme si tu spolu kávu a ideme ďalej:-))

eee

Samko...sa mi páčilo ako si napísal,že Jozef len ležal a nedopovedal:-D Som si ho predstavila,teda vás dvoch ako sa rozprávate...:-DDDDDD

panča

a este cosi..uz davno som Vam to nepovedala, ale stale to plati. Mam Vas naozaj velmi rada a DAKUJEM, ze Vas mam. VSETKYCH. Viem, ze nech ma trapoi hocico, vzdy je tu niekto z Vas, kto je ochotny ma vypocut. No vlastne skor ako vypocut, tak citat, ale to je rovnake. Ste hrozne fajn ludia

panča

Dee, tak si uzite slniecko a vzajomnu blizkost. Nech sa Vam dovca vydari -NAJSAMFASA :D. Inak kto si este spomina na zaciatok tejto temy ? Zajtra o deviatej na STV 2 bude PA a PI :D. A potom ? GOMBIK..kdeze je ten nas ? ..No tak fajn, necjcem moc mysliet na zajtrajsok, lebo ma stiasa zima...ale to je fuk. Ideme na Den deti..urcite bude fajn. A ozaj-v nedelu asi budem v Cinobani (Lucenec). Nase dievcata obhajuju titul majstra. Trener ma pozval (:D videl ma dnes odkopnut loptu :DDD).)Dobru nocku .LUBIM VAS

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk