Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

Samko a ty si dostal TAT do ruky? Teeeeeda, ja do zadku. Sestricka sa na mna usmievala a nevedela som co chce. Potom konecne vyklopila, ze si mam vyhrnut suknu:o))))

samko r.

No uznajte samé, čo s takým chmulom, keď vlani nevedel Jozefovi stanoviť diagnózu úpal? Mal by som aj Jozefovi založiť kartu? :-)))))))

samko r.

Elka, ďakujem za pochvalu :-))), ja mám kartu stále doma, lebo "nanútenému" lekárovi som povedal, že mu ju nenechám, lebo mu neverím a som si istý, že keby sa mi aj niečo stalo, tak by tam poprepisoval veci a narobil by čachre machre. Ani výmenný lístok si od neho nepýtam, dám si ho radšej vypísať známemu lekárovi, veď vieš ktorému a do RK ma zoberú ny vyšetrenie hocikedy.
Deeee, nič sa neboj aj mňa bolela celá ruka od TAT injekcie a to asi 2 týždne a nadával som ako chorá vrana:-))). Čo to mám stlačiť ? Alt3? Bože, a to je kde to alt? ♥ Aha, už to mám :-)))

panča

Cafte sa.Dee urcite je normalne ze to trosku boli, prebieha tam reakcia. Rozmyslam, kedy mne pichali protitetanovku..ked som si ufaklila z prsta alebo ked mi zosivali hlavu ..neviete niekto ? :DDD..no kazdopadne mam este par rokov na to, aby som to zistila. Uz konecne doprsalo a vylieza slniecko. Ale vdaka za ten dazd, nemusim ist polievat zahradu.Len musim ist po vajcia a mame dve kocky. Jednu viem odtlacit miskou, druhej sa bojim. Och joj, idem na to

deeee

ooooo Samko dakujem za tip, to by ma nenapadlo. Uz aj si to idem zapisat. Je normalne, ze ma boli to miesto vpichu, akoby som tam mala modrinu?
Pekny uprsany dnik vsetkym.
♥♥♥

eee

Samko,ja som vždy vedela,že ty si tu najzodpovednejší!:-)) Mňa by to tiež nenapadlo napísať si to na kartu...asi preto,že ju mám u doktorky.....

samko r.

Deeee, poradím ti ako nezabudnúť ma to očkovanie. Napíš si to na obal zdravotnej karty a tak to budeš mať stále na očiach. TAT - 2018.

deeee

Aaaaaaaahojte ludkovia,
dnes som sa bola u obvodnej lekarky informovat o tom, ci sa este posielaju predvolania na ockovanie na tetanus a ona mi vravela, ze kazdy si to musi sledovat sam. A zrazu sme zistili, ze je cas pichnut injekciu aj mne. Len neviem kam si mam zapisat, ze za 10 rokov musim ist znova....nema niekto kalendar na rok 2018?
Paaaa a uzivajte si tieto krasne letne dni
♥♥♥

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk