Chcem si umyť ruky

mamca

Ahojte! Za posledné dni som sama seba tak skritizovala,že som sa prestala so sebou rozprávať,zrkadlo obchádzam s absolútnou ignoráciou a takmer to dopadlo tak,že som si začala písať odkazy,čo treba urobiť...:DDD Takže veľká vďaka za mail,trochu ma to nakoplo zaslúžiť si ho,idem si vstúpiť do svedomia.Bude to zrejme ďaleká a nebezpečná cesta :)),neviem,kedy sa vrátim...Hihi.Ale hádam nezablúdim.Držte sa,ja si vás občas aspoň tak virtuálne objímem.:D

samko r.

Deeee, áno mne dali TAT do ruky nad lakťom. Mal som skoro nevládnu a boľavú ruku ako od reumy. Ty počúvaj ma sem! Nebola tá sestra náhodou na ženy?!
Elka, normálne mal úpal ako človek. Len ležal neodpovedal, normálne ignoroval volania. Áno, je čierny ako šuvix.Ale aj taký potrebuje tieň a chládok. Keď prídu teraz tropické horúčavy, pripojím im tam "cigánsku klímu" so zvlhčovačom vzduchu. To vieš, únia je únia a predpis je predpis!

zokni

inaktu knihu co mi vcera prisla som uz docitala....a neverili by ste, kolko chyb som v nej nasla..ale to som cela ja, vnimam blbosti a podstatne veci mi ujdu...Celkom sa uz tesimn a sobotu. Slovan ma den otvorenych dveri, tak sa pojdeme zabavat. Den otvorenych dveri ministerstva obrany nestihneme, budeme na turnaji v Brne. Mozno je to tak lepsie..slniecka moje najuzasnejsie, idem do hajan. Prajem Vam krasne snicky. alt3

zokni

no tak zaver dneska je, ze druha kôčka ma pod sebou o par vajec viac...nezvladla som to ani dnes, ale tu prvu som prelozila..inak to s tou kartou som pochopila samozrejme po svojom -ja som myslela ze do poisteneckej karticky :D. Dnes som nahavorala strasiu, aby sa vratila k boxu..uz o tom uvazuje..kiez by tam sla...hura uz mam konecne sneznu gulu..z moskvy..a mame matriosku cristiana ronalda

ethel

Ešte sa vám pochválim-narástla mi prvá paradajka na balkóne,tak ju chodím obzerať akoby som mala úrodu na kečup:-))Viete aká je krásna?!:-)

ethel

Samko,ja stále nechápem ako mohol Jozef dostať úpal:-)))Žeby preto,že je tmavšej pleti?No ružový sa mi na tej fotke nezdal:-)))