Chcem si umyť ruky

panika

Cafte lasky..blizi sa nam prvy april...mame vyrocie;))

A pre nezainteresovanych..ano sme tu..stale sa drzime..je nas o , ,zopar viac"..a stale sme slobodni a lubime sa:)
Alt 3

kattyes

táto téma sa volala aj "slobodná komunikácia" ktokoľvek mohol rozprávať o svojich názoroch, byť sám sebou, bolo tu skutočne cítiť slobodu, asi preto mala téma taký úspech. neriešili sme správanie druhých, pokiaľ nám neubližovalo. sem tam prídem skontrolovať, či tu niekto neblúdi a sám, je skvelé, že téma ostala otvorená. ďakujem za milé privítanie, snáď sa niekto nájde s kým si budem len tak písať. o hocičom, alebo len zaželať pekné ráno :)

Mesačný princ

Z môjho pohľadu k horšiemu...ale je to len môj subjektívny status :)

Tak veľa šťastia a vitaj späť

kattyes

už je to toľko rokov, čo bola založená téma a pomaly sa blíži výročie... veľmi rada spomínam na zdravie, bolo tu skvele, zišla sa tu taká partia ľudí, s troma som stále v kontakte, ale zdravie veľmi chýba, tá anonymita a to, že mohol hocikto pristúpiť do našich rozhovorov a mohli sme si tu ventilovať svoje emócie, kľudne a v pokoji. keď píšem na fb, často mávam nutkavé pocity všetko zmazať, tu sa to nedá a nakoniec to nie je ani potrebné, lebo časom vidím, že všetko harmonizuje, neviem prečo som k sebe taká strašne sebakritická, veď je všetko v poriadku. rada by som tu opäť našla pár priateľov, kým prekleniem jedno blbé obdobie. možno ich nenájdem, ale aspoň sa pokúsim. tak ak by mal niekto záujem len tak si písať, hlavne aby sa sústredili myšlienky niekde inde, to by bolo fajn :)

skatulka

Brej den hadice :)
Tááááááákže hovoriť o škatuľke keď tu neni, obviňovať zo svetového hladomoru, ekonomickej krízy a rozličných svetových katastrof ale z očka do očka podišputovať, to už máme plné tangáčiky??? :)

Panči ja som sebe už našla a nebolo to vôbec zložité. Nakoniec zistíš, že to nebola ničia vina, ani tvoja, ani moja. Na pravdu aj tak nebudeš pripravená, nikdy... Ver mi. Moja pomoc a "FBI" styky platia, keď a ak sa rozhodneš.
Mám síce za sebou výraznú detoxikačnú kúru, no mne to len prospeje. Časom bude líp.
A už znovu musím fičať.
Aby som nezabudla....ďakujem za maila :) Je to veľký krok pre ľudstvo, ale malý pre človeka ;)