Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Ahoj,stratenci! Uff,tieto letné dni a moje niekoľkokilometrové túry mestom... Sranda.
Katulík,na tému podvedomia ma zvádza napísať slohovú prácu.:))) Ale ovládnem sa a podotknem iba toľko: Podvedomie je ako dieťa. Takže prehnaná ostražitosť môže mať skôr opačné účinky.Netreba sa ho báť,tak,ako sa nebojíme detí,len je dobré si pamätať,že funguje skôr na emocionálnej báze,nie rozumovej a prílišná kontrola vyvoláva niekedy práve veľkú zvedavosť.
Huuuu,už sa zas rozbieham.:D Howgh!

Dee

Tak ale toto co je? Vsetci ste asi vonku, neva, ved ja si pokecam aj sama so sebou.
Bola som u kadernicky...Dee je dnes kocka, kadrernicky zboznuju moje vlasy, stoja si ako chcu a kadernicka zbytocne fuka jednym smerom, ked oni sa rozhodnu stat inak.Chudera baba uz vytiahla aj zehlicku na vlasy a aj tak mam bordel na hlave. Hehe
Chybate mi

katty19

Dúfam, že som vám nenarušila vaše kruhy, ono, stáva sa mi to, priznávam. Panči, nechala som ti odkaz na gmaily. Tak asi o to mi išlo.
a tak..

No a možno sa bude lepšie kráčať:)

Malá cica parádnica,
veľmi túži povoziť sa.
Ja sa zmestím do kabelky,
ale svet je taký veľký,
nádherný a parádny.

deeee

Tak, vsetci ste sa napapali, vsetko sa minulo, dufam, ze vam chutilo....asi budem musiet niekedy ten posuch upiect, aby sem zasa zavital gomco.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk