Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

pekny dnik aj tebe. Idem si zhanat plavky, kedze som trochu pribrala, tak mi nie su dobre tie co mam doma....do kelu aj so skuskovym obdobim, ja sa vtedy neviem zastavit so zranim. Asi tiez hodim sprchu pred tym.
Paaaa

panča

zase som to odoslala enerom..raz mi to tak ide, raz nie...ked to nema ist, tak to odide Idem pod tu sprchu, lebo odpadnem. (Hrozne nieco v rodinnych domoch na poschodi je vsade tak dusno ?)

deeee

Do kelu, sak som to stopla a predsa sa to odoslalo dva krat.

to by bolo fajn, ked sa s nou skontaktujem, tak sa jej spytam a potom ti dam vediet.

deeee

s takym niecim aj ratam, preto si chceme najprv nakupit potrebne veci a potom ideme do cestovky a mozno odletime este ten den. A mam aj aktivovane informacie z jednej last minute stranky. ICQ uz nepouzivas?

deeee

s takym niecim aj ratam, preto si chceme najprv nakupit potrebne veci a potom ideme do cestovky a mozno odletime este ten den. A mam aj aktivovane informacie z jednej last minute stranky.

panča

ak sa nemylim, tak tu osobku poznam. Ak tam pojdes, tak ju odo mna pozdrav -pripadne ak chces a jej by to nevadilo, mozeme ist aj spolu

panča

mas aktivovane nieco z cestoviek na mail ? mne chdia rozne ponuky -niektore su celkom fajn. ak nemas, staci najst na nete nejaku cestovku a tam si to aktivovat. Ale najlepsie su vraj take priamo na letisku (ale to sa bojim s deckami a mojimi jazykovymi znalostami ) - cestovky tam maju nejakeho ,,konzultanta ôô a ty ked zavolas zistis, kolko miest je volnych -ale mas len napr. 2-3 hodiny do odletu..je to ako Cestoviny s Rozborilom :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk