Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Zoknuška...tak teraz si ma zase zabavila:-))) Tak mladšia sa dala na opätky???:-))) fúha,nie je to až príliš radikálna zmena?Nemá frajera??:-DD

panča zokni

dakujem, dakujem ..pohladam.Billu poznam, cize je to medzi autobuskou a kruhovym objazdom :D. ale nie,ak je to tsm -urcite to najdem.ta MUDR. bola len ukazka toho, ze som na administrative daal pozor a viem napisat skkratku -ale D, aj tak som nevedela ze budes PhDr.Tak uz vim :D. Ale to nic nemeni na fakte, ze si najlepsia v rocniku :D. V sobotu idem na svadbu, netusim do coho sa navleciem...moje mensie dieta som vcera vzala na nakupy-kupila si topankly na podpatku :D a suknu a pod..vsetci z triedy ju chcu vidiet. najlepsie bolo, ked si v bielych kotnikovych ponozkach adidas skusala lodicky..skoro som sa pocurala. jej, v auguste uz bude STV 3. hura :D

no a inak uz si pospevujem cau bella, cau :DDDD

Dee

Ale Panci, ja nebudem MUDr, najprv len Mgr a neskor PhDr.
No a ta molet moda je myslim na tej ulici, kde je Czucz(vies kde je?)v meste. Niekde pre novou sporitelnou ked ides od Billy, a je tam aj nejaka kaviaren vedla a akdernictvo. Ja sa tam tiez chystam kuknut plavky.

zokni

chi chi chi, tak to sa mi velmo lubi -dufam, ze si to zapamatam..alebo si to mam radsej zaregistrovat? nieco ma napadlo, len si to musim skonzultovat /s Etkou/.ale uz idem do postele, skor nez preleti dalsie lietadlo a ztrubi dalsi vlak..aj by som to nebrala tak osobne, keby som nebola minuly tyzden priamo v tom case pri tom , ked tu vlakj zabil jedneho chlapca..no pri tom, on na kolajniciach -ja rovnobezne s nim na ceste .a neskor som zistila, ze to bol fanusik slovanu a len pred mesiacom mal sedemnast. hnusna smrt..brrr. mensia dcera ma nove fotky na nete -teraz ma zaber priamo do tvare.musim si najst cas zasit sa do mailu a poslem. tarsej zajtra vyberaju stichy z pusiny..no radost zit v tejto rodine..este ze uz rastu jahody..dobru noc.

ethel

Mamča,ty si teda číslo:-DD Keď si písala,že si si predstavila kde asi tak ten Matkin skončil keď ho zhltla,tak ...:-DDD Skoro som si cikla...:-DDD

ethel

Samko,akurát keď som čítala tvoj príspevok dávali jednu reklamu a tak som ťa mala aj naživo:-))))Aj s trúbou:-DD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk