Chcem si umyť ruky

ethel

Samko,akurát keď som čítala tvoj príspevok dávali jednu reklamu a tak som ťa mala aj naživo:-))))Aj s trúbou:-DD

ethel

:-DD tak som sa tu zase posmiala...radosť vás čítať:-) (.)

Zdenči...si sa dávno neozval,teda myslím ,že si to ty:-) Chýbam ti?hmmmm...aj ja si už sama sebe chýbam....

panča

jej, task zase plati -ze nasa buduca ,,vlastna" MUDr. je najlepsia z rocnika :D. Tak gratulujem k uspesnemu koncu rocnika a hned TA zneuzijem, pretoze mail sa mi vratil ako nedoruceny.Nevies nahodou, kde tam u vas je CAREMO -molet moda ? Dakujem
PS : skriatkovia su fajn, ten nas pisal v muzskom rode, aby bolo vsetko jasne.

Dee

no ja som tu v noci tiez nebola, mame tu skriatka....tak sa radsej budem prihlasovat
Inak poslusne hlasim, ze som urobila poslednu skusku....hura prazdniny

panca

ahoj Samko :D. Nie ja nemam cvtaka pod oknom, mala ho dee a teraz sa presunul pod ine okno :D. Ja mam len zeleznicnu trat a letisko hned za zahradou :D. Cize takeho skrekluna by som brala..inak ledva vidim, prisam fakt kazdy vlak co prechadza tak trubi

samko r.

Podkolienka :d, chcem sa len opýtať na toho škriekajúceho (najskôr som čital že striekajúceho:-))) ) vtáka pod oknom. To tam stojí nejaký exhibicionista, alebo ozajstný operenec? Ja som raz poradil kolegovi, ktorý si sťažoval na susedovho štekajúceh psa, aby si kúpil ten akoby spray s trúbkou čo nosia fanúšikova na futbal. Véééľmi to pomohlo, keď začal susedov pes brechať na neho cez plot, tento s tou vecou zatrúbil, pes stiahol chvost medzi nohy a ušiel, ale čo bolo horšie, o jednu záhradu ďalej padol sused zo stromu ktorý opiľoval, lebo sa zlakol že ide vlak, hoci tam nikdy neboli koľajnice. Až na tú klučnú kosť bolo všetko OK. Od vtedy nikomu ten klaksónik neradím a ani preto ti nepoviem že ho kúpiš v drogérii, alebo v športových potrebách :-))). Dobrú noc žienky.

pančucha

no vlastne ked sa tak clovek na to pozrie, je to celkom vesele :D
Prajem vsetkym krasny a uspesny den. LUBIM VAS

pančucha

kurnik, to co bolo ? ja som bola len ta podkolienka :D.ja viem, ze v slove minule je makke i :D. takze ja nie som ta pančita o 2.08, ale nevadi :D. Skoda inak -o druhej som bola este hore...keby som tusila, tak nakuknem