Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Miloš,keď sme si mi dvaja naposledy prehodili dve vety tak to bolo myslím v úzkosti a asi tak pred rokom:-)) Ale fajn,že nezabúdaš na ludí..

deeee

Poslusne hlasim, ze zijem a som ok. Ale skuskove je v plnom prude a ja mam malo casu. Ale nebojte, o rok o takomto case uz budete mat dvorneho psychologa(ak zostatnicujem) Cmuky ♥♥♥

panika

ked som si vecer precitala o pominutelnosti vsetkeho-prislo mi to luto. ...ze zrazu by nebola tato sloboda :)...a premyslala som nad tym cely vecer.A zaver ?vsetko raz naozaj musi skoncit, ale ja som mala v zivote to stastie, ze som Vas mohla spoznat. Dali ste mi velmi vela a v mnohych veciach ste mi otvorili oci - za co Vam dakujem. Pointa je ale ina..s temou o Slobode alebo bez nej -navzdy zostanete hlboko v srdciach. Vsetci vo vsetkych..aj ked sa niektore kontakty prerusili a niektori sa neozyvaju, je to snad preto, ze su OK a su v poriadku. Treba im dopriat stastie...

ethel

Doobeda som pc nedokázala zapnúť,lebo som si kúpila bilinky a sadila som ich:-)))A teraz som v nočnej...tak som napísala až 2 maily...budem v písaní pokračovať,len neviem kedy,lebo ...proste keď zapnem pc:-)Ale to neznamená,že vás nelúbim!Lúbim!!!alt3!!!

ethel

Mamča,ja som zvolila tak selektívny postup,že pri písaní tej vety som si nešla spomenúť,kto mi je nemilý:-)))Fakt,a to som rozmýšlala dlho.....

ethel

:-)) Tak Damianko,je jasné,že aj ty si milá moja osôbka,ale mala som dlhšiu dobu pocit,že si bol nezvestný.....napíšem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk