Chcem si umyť ruky

panča

napisala som tu litanie a potom som zistila, ze len tak tak chytam siet -a prispevok nepresiel :D.Zoo som citala ako decko, preto viem, ze su to dobre investovane peniaze...len sam,a by som ju nikdy nehladala. A milujem knihy od R. Dahla -decke su uplne najsanfasa. stoja par korun a naucia citat kazde decko. Idem si doplatit dob´volenku -zacinam sa tesit ako blcha. Dva tyzdne bez vsetkych..len ja a decka..raj ♥♥♥♥

deeee

To som rada pancitka, tu zoo precitas tiez na jeden sup.....a budes aj plakat, ale je to v poho, vela sa z nej da naucit......v pondelok som mala skusku zo psychiatrie a mali sme tam aj zavislosti a zavislost od heroinu som sa ani nemusela ucit, lebo abstak a intoxikaciu, vlastne vsetko som si pamatala zo zoo.
Krasny dnik prajem

Mamca, pokojne sa odvolavaj na mna. Ten vtak prestal skriekat....mozno ho zastrelil niekto iny:o)))
♥♥♥

silonka

ahojte sa CMUK CMUK CMUK. No vyuzivam tie nicky, lebo ak sa tu odsuhlasi, aby sme boli tema len pre prihlasenych-tak stratim sancu vyburit sa :dd.Ale zase nie ze by mi to vadilo, je to v pohode-ved som krasna zlta gula xi xi

mamca

:DDD Ty si teraz tie mená užívaš,ponožtička... Vidím,že tiež máš slabosť na literatúru.Pekné...Dnes je už málo takých.

pančucha

zase mi vypadli nejake slova..ale to nic.idem po tu knihu a sup do postele. Lubim Vas a prajem krasne snicky alt3

pančucha

jedna kniha je od Matkina : Miluj ma ironicky...pochopila som, ze surne potrebujem aj vsetky jeho ostatne knihy. Pretoze tuto som pecitala na jeden sup. A ta druha je velmi, velmi, velmi stara kniha..no nie kniha, ale jej pribeh. my deti zo stanice ZOO. Dee mi poradila, kde sa da zohnat-vysla ma teda neskutocne predrazene, ale inak by som sa k nej asi nedostala..inzeraty sa mi vypisovat nechce.ale uz davno som si nekupila 2 knihy v jednom dni. A kedze som sa dnes dozvedela, ze jedna pani ministrova je vnucka mojho oblubeneho basnika, tak si idem vyhrabat nejaku jeho knihu a mozno aj zaspim..vcera som do polnoci pozerala futbal -stalo to za to.