Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

fujara...každý z nás sem raz prišiel prvý krát a sadol si k nášmu stolu...a sedí tam doteraz!Ty vidíš len to,že sme tu stále tí istí,ale dvere má otvorené každý...nech píšu....aj ty napíšeš a ja ti odpovedám..kedykolvek ak tu budem odpoviem!To máš tak,keď niekto potrebuje psychológa začne chodiť k jednému a ten ho už dokonale pozná,tak prečo by chodil k inému?A takto sa rozhodnú viacerí ísť k tomu psychológovi-spoločnému....a o tomto to je.....táto téma je naša ambulancia a vždy niekto z nás robí chorého a niekto psychológa.Takto prišla nedávno aj mamča a teraz robí psychológa....:-) chápeš??

fuuuujara

liecite si tu dusicky hej?ale len vy medzi sebou co sa vzajomne poznate a furt fuuuurt toto iste pisete ak sem niekto napise niekto iny tak mu date ignor a ak aj nieco napisete tak par pripevkom a potom nanho zabudnete

deeee

mamca...tak dobre som sa davno nenasmiala.....pozyvam vas vsetkych na nas balkon...rano o piatej bude zurka:o)))
Ale ten vrabec ma vydrz, aj teraz tam stoji a skrekoce. Blazon

eee

aj ja mám vzduchovku a dokonca ju viem aj použiť!:-)) tak ak Dee chceš,prídem...ale mamčin nápad sa mi zdá najoptimálnejší!:-D inak sa aj ja mám ako Pančuška,relatívne šťastne....Všetkých vás lúbim!!!
Frontman: táto téma nezanikne,lebo je o vzájomnej láske,je naša a liečime si tu dušičky...to sú naše životy...

panča

krasny den
zijem, len nam nejde internet..tak som momo. Vzduchovku mam aj s dalekohladom, ale nasilie len plodi nasilie..jedneho odbachnes, pridu piati novi..a drzejsi..Ved hej ...somar sedi na urade :DDDD
Ludia moji nadherni, aj ked sa borim s vecami, ktore ma ubijaju, som relativne stastna...mam Vas velmi rada. A fakt mi odlozte z tej torty, lebo neviem, kedy sem nakuknem znova.panča

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk