Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Deeee:
1. Životná situácia naznačuje,že ťa chce niekto prekričať
2. Násilím nič neriešiš,iba zhoršíš stav veci (zastrelíš vrabca,priletí päť drozdov)
3. Prekonaj sa a vezmi veci do svojich rúk!
4. Každý deň o piatej ráno vylez na balkón a hlasným švitorením daj najavo,že toto teritórium patrí tebe!
Veľa úspechov.:)

deeee

Dobre ranko prajem.Nemoze mi niekto pozicat vzduchovku?Nejaky vrabec sa bavi na nasom balkone a strasne nahlas skrieka uz asi od siestej a nechce zavriet zobak. A takto ma otravuje uz asi tyzden. A nechapem preco sa vracia stale na nas balkon.Pri zavretom okne ho pocujem tak, akoby mi sedel na ramene. Zacinam sa hnevat a som schopna mu nieco urobit. Ako sa mam pri tom ucit?

))))

1,2,3,4,5,6,7,8,9.... skúška, skúška, toto je len skúška, 1,2,3,4,5,6,7,8,9.... skúška, skúška, toto je len skúška spojenia, do paroma, neviete akú mám, tu adresu mailovú a iné? Boli ste v Bojniciach pozrieť toho bieleho somára (veď som vám povedal kde je):-)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk