Chcem si umyť ruky

adel.adel

ahoj etelka!!
ako sa mas?pisem tuto pisala som ti mailik ale nejako mi nechodi odpoved,ach tie maily....:D
no ja len,ak si namna pametas,ja som sem zakladala raz temmu,ci je tu nejaky lekar..a ty si sa mi ozvala ze si sestra a ja som ti potom pisala mail:)..inak adela som..ak by si este stale nevedela o koho ide..spominala som ti v maily problemy...
rozhodla som sa to riesit,piatok idem ku psychiatrovi,uz som aj obiednana hehe:)ale je tu taky problem,nechcem aby otom vedela mamina,ani ocino,nikto..dalo by sa?ja viem ze asi nie,ale tak ci by ma vysetril,ak tam budem bez rodica..a potom ci sa to da z nim dohodnut,ze to poviem mame ale az neskor...nech sa nato pripravim...dufam ze jej nebude musiet psychiater na silu volat...:(
nevies otom nieco?dopredu dik:)

ethel

fujara...každý z nás sem raz prišiel prvý krát a sadol si k nášmu stolu...a sedí tam doteraz!Ty vidíš len to,že sme tu stále tí istí,ale dvere má otvorené každý...nech píšu....aj ty napíšeš a ja ti odpovedám..kedykolvek ak tu budem odpoviem!To máš tak,keď niekto potrebuje psychológa začne chodiť k jednému a ten ho už dokonale pozná,tak prečo by chodil k inému?A takto sa rozhodnú viacerí ísť k tomu psychológovi-spoločnému....a o tomto to je.....táto téma je naša ambulancia a vždy niekto z nás robí chorého a niekto psychológa.Takto prišla nedávno aj mamča a teraz robí psychológa....:-) chápeš??

fuuuujara

liecite si tu dusicky hej?ale len vy medzi sebou co sa vzajomne poznate a furt fuuuurt toto iste pisete ak sem niekto napise niekto iny tak mu date ignor a ak aj nieco napisete tak par pripevkom a potom nanho zabudnete

deeee

mamca...tak dobre som sa davno nenasmiala.....pozyvam vas vsetkych na nas balkon...rano o piatej bude zurka:o)))
Ale ten vrabec ma vydrz, aj teraz tam stoji a skrekoce. Blazon

eee

aj ja mám vzduchovku a dokonca ju viem aj použiť!:-)) tak ak Dee chceš,prídem...ale mamčin nápad sa mi zdá najoptimálnejší!:-D inak sa aj ja mám ako Pančuška,relatívne šťastne....Všetkých vás lúbim!!!
Frontman: táto téma nezanikne,lebo je o vzájomnej láske,je naša a liečime si tu dušičky...to sú naše životy...