Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Ethi,smútok a ja..Prečo nie ja? Hej,aj ku mne občas príde na návštevu.Sadne a sedí,rozvalí sa a vyráža dych.Tak mu prikážem,nech sa pomkne,som tu aj ja..:)
Keby ma niekto teraz postavil na "štartovaciu čiaru" a ukázal,čo všetko prežijem,asi by som povedala dík,tak toto nechcem,nezvládnem.A ajhľa,prežila som,zvládla som...Aspoň toto mi ten smútok pripomenie.
A tá veta,čo si vtĺkaš do hlavy nefunguje preto,lebo je nepresná.Správne znenie je Keď nejde o život,ide o hovno. Skús,takto je to účinnejšie.

pančuška

takze sa uz sa tesim, az raz narazim na auticko, co bude mat kyvajuceho tigrika :D. kedze poznam typ auta a pribliznu spz -viem na co sa zameraz :D. ja som si konecne kupila loptu -osviezovac vzduchu..fuj, smrdi ako h...a dieta moje najmladsio ma kinetozu, tak je jej z nej fajne blbo-asi ju budem musiet vyhodit, lebo jked sa otepli, umrieme v aute od smradu :D. v nedelu idem do sale...ked som si konecne naplanovla cestu, spytal sa mamnazer, kudy tudy jedu a zmenil mi smer...takze mozno skoncim aj..niekde :DDDDnes som pomahala malej so zemepisom -a v tej oblasti ste boli vsetci..bucina, smrecina, vapenec od nirekal. atd -viac nenapisem. Inak mam rada jednu reklamu a vcera ci predvcerom som zistila, ze jeden akter (ten kvoli ktoremu ju pozeravam ) hral v Kobre 11-takze asi je nemecka :(-ň. a kurna, zabudla som, ze pozeram mesto tienov..Dobru nocku ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥ 829;♥♥♥♥&a mp;#9829;♥♥♥b 29;♥♥♥
lubim Vas.šeckých :D

ethel

..a viete čo som si ešte kúpila?Teda nie sebe ale Emilkovi som kúpila hračku.Takého tigríka plyšového som mu nalepila na palubnú dosku čo má miestokrku pružinu a keď ideme,tak kýve hlavou na všetky strany:-DDD

ethel

Dnes som si zase niečo kúpila-topánky na opätku:-DD chodím v nich po byte.lebo sú to moje prvé topánky na vysokom:-DD Kamoška mi povedala:Keď kráčaš nechoď ako valach v botaskách,nôžky dávaj pekne pred seba:-DD Ludia čo som sa dnes nasmiala na tom,ale aj to sa naučím...mením totiž šatník,bude so mňa chvílková cica-mica:-))))Jasná,že v aute sa budem prezúvať:-DD
Panči-astma?asi to niečo podnietilo aby sa to prejavilo,to je dúfam pre ňu dosatočný dôvod prehodnotiť svoju mladosť a zdravie!že jej posielam liečivý božtek:-)A tebe samozrejme ten najväčší!:-)

samko r.

Vidíš Elka, ešte dobre že si spomenula tú baterku. Aj ja ju musím ísť nabiť, lebo zajtra ju budem potrebovať. Takže vezmem palicu a idem do garáže:-)))

panča

buff a je tu piatok...relativne sa stale usmievam...starsia ma za sebou urcite vysetrenie, zatial to vyzera, ze ju navstivila astma...

neviem Eti, ci je pre Teba piatok dobry alebo nie, ale ja uz vdaka niekomu (ze Bruni:D) nemam des z piatkov trinasteho...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk