Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Mamča,to čo za smútok?Ty? Ty predsa nemôžeš!Ja som sa za posledné obdobie naučila tĺcť si do hlavy-kým nejde o život nejde o nič.Ale nepomáha..:-(Takže hlavu hore a úsmev!

mamca

Vďaka,Panči...Chce to veľkú silu rešpektovať,že každý k svojmu učeniu potrebuje vlastnú cestu,niekedy vlastný pád.Ach jaj,rešpektujem,rešpektujem...Ufffff.:(
Dúfam,že tvoj usmievavý deň stále trvá.:)

panča

:)ahojte lasky moje (tajne aj verejne ):D.Dnes mam usmievaci den, uvidime, ako dlho mi to vydrzi. Tak vam prajem zo srdiecka krasny a vesely den. LUBIM VAS
mamči -nech ide o cokolvek, drzim paste, aby dopadlo dobre . Prave som zistila, ze namiesto pocitaca mam v zastrcke zehlicku na vlasy.. to mi asi baterku nenabije, ze ?

panika

ahojte
kedze som pri normalnom PC..tak teraz viem : ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥3
Hej, bola som v Primorsku, bolo tam krasne, ale jedinou nasou kulturou bola vystava voskovych figurin (bolo ich tam asi 5). Kulturu by som naozaj radsej hladala v Grecku. Ked boli deti uplne male, bola som v Nei Pori. Lietadlom do Thesalonike (Solun)a potom sme isli dost autobusom, ale more bolo fajn..ani neviem, ci tam bola aj hlboka voda :D. A este k tym pamiatkam -TALIANSKO. More nic moc -poznam ho len z Bibione, ale bola som tam 2x. A dodnes sa smejem nad vyletom do Benatok..uponahlane, ale krasne. Neskusali ste najst nieco naucne ? Take, ze budete pocas dovolenky cestovat ? (poznavaci zajazd)? ..ale potom zase neviem, ako s tym morom..no babo raĎ :d. Musim uz ist, prisla so sa iba odreagovat. drzte sa, lubim Vas ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥

ethel

Pančitka bola v Primorsku a ja v Kitene...v Primorsku je veselšie,Kiten je menší,ale mne sa tam páčilo:-)Ale za kultúrou by som išla asi do grécka...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk