Chcem si umyť ruky

mamca

Hu.Ja som si ťa akosi predstavovala práve na vysokých podpätkoch.Odteraz si budem namýšľať,že vidím do budúcnosti..

mamca

Ethi,smútok a ja..Prečo nie ja? Hej,aj ku mne občas príde na návštevu.Sadne a sedí,rozvalí sa a vyráža dych.Tak mu prikážem,nech sa pomkne,som tu aj ja..:)
Keby ma niekto teraz postavil na "štartovaciu čiaru" a ukázal,čo všetko prežijem,asi by som povedala dík,tak toto nechcem,nezvládnem.A ajhľa,prežila som,zvládla som...Aspoň toto mi ten smútok pripomenie.
A tá veta,čo si vtĺkaš do hlavy nefunguje preto,lebo je nepresná.Správne znenie je Keď nejde o život,ide o hovno. Skús,takto je to účinnejšie.

pančuška

takze sa uz sa tesim, az raz narazim na auticko, co bude mat kyvajuceho tigrika :D. kedze poznam typ auta a pribliznu spz -viem na co sa zameraz :D. ja som si konecne kupila loptu -osviezovac vzduchu..fuj, smrdi ako h...a dieta moje najmladsio ma kinetozu, tak je jej z nej fajne blbo-asi ju budem musiet vyhodit, lebo jked sa otepli, umrieme v aute od smradu :D. v nedelu idem do sale...ked som si konecne naplanovla cestu, spytal sa mamnazer, kudy tudy jedu a zmenil mi smer...takze mozno skoncim aj..niekde :DDDDnes som pomahala malej so zemepisom -a v tej oblasti ste boli vsetci..bucina, smrecina, vapenec od nirekal. atd -viac nenapisem. Inak mam rada jednu reklamu a vcera ci predvcerom som zistila, ze jeden akter (ten kvoli ktoremu ju pozeravam ) hral v Kobre 11-takze asi je nemecka :(-ň. a kurna, zabudla som, ze pozeram mesto tienov..Dobru nocku ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥ 829;♥♥♥♥&a mp;#9829;♥♥♥b 29;♥♥♥
lubim Vas.šeckých :D

ethel

..a viete čo som si ešte kúpila?Teda nie sebe ale Emilkovi som kúpila hračku.Takého tigríka plyšového som mu nalepila na palubnú dosku čo má miestokrku pružinu a keď ideme,tak kýve hlavou na všetky strany:-DDD

ethel

Dnes som si zase niečo kúpila-topánky na opätku:-DD chodím v nich po byte.lebo sú to moje prvé topánky na vysokom:-DD Kamoška mi povedala:Keď kráčaš nechoď ako valach v botaskách,nôžky dávaj pekne pred seba:-DD Ludia čo som sa dnes nasmiala na tom,ale aj to sa naučím...mením totiž šatník,bude so mňa chvílková cica-mica:-))))Jasná,že v aute sa budem prezúvať:-DD
Panči-astma?asi to niečo podnietilo aby sa to prejavilo,to je dúfam pre ňu dosatočný dôvod prehodnotiť svoju mladosť a zdravie!že jej posielam liečivý božtek:-)A tebe samozrejme ten najväčší!:-)

samko r.

Vidíš Elka, ešte dobre že si spomenula tú baterku. Aj ja ju musím ísť nabiť, lebo zajtra ju budem potrebovať. Takže vezmem palicu a idem do garáže:-)))