Chcem si umyť ruky

panča

buff a je tu piatok...relativne sa stale usmievam...starsia ma za sebou urcite vysetrenie, zatial to vyzera, ze ju navstivila astma...

neviem Eti, ci je pre Teba piatok dobry alebo nie, ale ja uz vdaka niekomu (ze Bruni:D) nemam des z piatkov trinasteho...

ethel

Mamča,to čo za smútok?Ty? Ty predsa nemôžeš!Ja som sa za posledné obdobie naučila tĺcť si do hlavy-kým nejde o život nejde o nič.Ale nepomáha..:-(Takže hlavu hore a úsmev!

mamca

Vďaka,Panči...Chce to veľkú silu rešpektovať,že každý k svojmu učeniu potrebuje vlastnú cestu,niekedy vlastný pád.Ach jaj,rešpektujem,rešpektujem...Ufffff.:(
Dúfam,že tvoj usmievavý deň stále trvá.:)

panča

:)ahojte lasky moje (tajne aj verejne ):D.Dnes mam usmievaci den, uvidime, ako dlho mi to vydrzi. Tak vam prajem zo srdiecka krasny a vesely den. LUBIM VAS
mamči -nech ide o cokolvek, drzim paste, aby dopadlo dobre . Prave som zistila, ze namiesto pocitaca mam v zastrcke zehlicku na vlasy.. to mi asi baterku nenabije, ze ?

panika

ahojte
kedze som pri normalnom PC..tak teraz viem : ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥3
Hej, bola som v Primorsku, bolo tam krasne, ale jedinou nasou kulturou bola vystava voskovych figurin (bolo ich tam asi 5). Kulturu by som naozaj radsej hladala v Grecku. Ked boli deti uplne male, bola som v Nei Pori. Lietadlom do Thesalonike (Solun)a potom sme isli dost autobusom, ale more bolo fajn..ani neviem, ci tam bola aj hlboka voda :D. A este k tym pamiatkam -TALIANSKO. More nic moc -poznam ho len z Bibione, ale bola som tam 2x. A dodnes sa smejem nad vyletom do Benatok..uponahlane, ale krasne. Neskusali ste najst nieco naucne ? Take, ze budete pocas dovolenky cestovat ? (poznavaci zajazd)? ..ale potom zase neviem, ako s tym morom..no babo raĎ :d. Musim uz ist, prisla so sa iba odreagovat. drzte sa, lubim Vas ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥

ethel

Pančitka bola v Primorsku a ja v Kitene...v Primorsku je veselšie,Kiten je menší,ale mne sa tam páčilo:-)Ale za kultúrou by som išla asi do grécka...