Chcem si umyť ruky

ethel

Panči ešte k tej tvojej kamoške z BB..napíš,lebo sa mi nechce veriť,žeby aj tu až tak....veď vieš....
A vieš prečo si pozabúdala tei naše šifry?Lebo len po futbaloch chodíš:-))

ethel

Panči,toto ja na tebe zbožnujem:-D srdiečko-alt3:-DDD..a zátvorka nám končí keď chceme robiť to naše ňňňňňň:-)))vyňuňované....
Emilka som objednala na štvrtok o 7:00,lebo som musela čakať,kým mi príde výplata:-)))a už sa na tie letné tak teším,že neviem,či nebudem prvú noc spať v aute:-)))Milujem ho...minulý víkend som mu vytepovala rohožky a namočila do modrého lenoru,tak si to vieš predstaviť ako je v ňom voňavo:-)))Zháňam kravu na tie prícucky na okno a nikde to neviem zohnať...chcela by som si ju vycapiť na zadné okno:-))nech vedia keby dačo:-D
Panči ešte ma napadlo,ja ti mám na klávesnici nalepené také značky...vieš ako vyzerá plač? Takto :..(
A toto je prekvapenie :=)

pančita dolorez

ahojky,tak teda ja netusim co ma spojka so zotrvacnikom, ale zamamatala som si len tieto dve slova .D.alarm uz ma hotovy, oprava trvala asi desat minut. A auto mam len od jesene, teraz malo dva roky..ale uprimne -nemam ho rada..mozno to citi a preto sa tak serie:d.pREDTYM TO BOLO FIREMNE AUTO, NEVIEM DOKONCA CI NIE POZICOVNA - Herz mam na klucoch ..asi nim jazdilo vela ludi a ako vies, z udzieho krv netecie. Mechanika som vcera dostala z dielne na krabicku cukrikov a potom som mu povedala, ze je tucny ako hroch,,xi xi. a potom so mu povedala, nech pohne, lebo som nevedela, ci som vyply sporak ..a tu lopatku maju v Metre..cim viac si ju prezeram, tym viac po nej tuzim, Uz mam maskacovu baterku a ta je najsamfasa ...

Etuliatko moje, Emilko je uz na letnych pneu ? neviem teda, ci uz zima skoncila /u nas na nizine aj tak vlastne ziadna nebola, ale ja uz mam prezute..auto.Vcera som dlho telefonovala s tou mojou kamoskou z BB...zacinam mat pocit, ze svet sa zblaznil a vacsina deti s nim..popisem do mailu.

Zatial sa mi tu drzte, lubim vas..a neviete mi poradit s tou zatvorkou ? viem, ktosi uzasny by mi poradil mapu znakov....aj @ viem urobot len vdaka nemu..ale kde je zatvorka ? teda jej koniec? :D:D:D

ked som sa teraz hore podpisovala, napadlo ma cosi :Dp..d..HRDLOREZ...TAK UZ SA PRACEM, VYLEZA SLNIECKO..NAD

ethel

Samko...:-))) v poslednej dobe keď si ťa predstavím,tak ťa vidím s lopatkou:-DD
...Inak prajem vám všetkým krásny deň!Idem si zarobiť:-)) do nemocnice:-)))

samko r.

Panči, to si ako dokázala zničiť zotrvačník? Ono síce spojka je na zotrvačníku, ale nevadí. Neo...tentokávajú ťa v tom servise? Alarm? Zavri do auta nejakého orecha a máš ho skoro zadarmo. A čo to máš za auto? Nevieš si kúpiť nejaké normálne čo sa nekazí? Nejakú Dáciu (starú).:-))) Ozaj a tú lopatku si zober do toho servisu a dobre s ňou mier mechanikovi do rozkroku z predu. Tak už poznáš aj ty tajomstvo vojenskej lopatky.:-)))