Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

bleeee.takze konecne vidim vysledok notebooku a wifi :D. som online a vidim aj fotbal :D.ale dite som si nevidela..inak spat k tej lopatke -akurat dnes som niekde videla skladaciu army lopatku. velmo sa mi pacila. a mala sa ma pytala, kedy bude den otvorenych dveri u vojakov :DD..uz planuje, koho berieme tento rok so sebou. tak som jej povedala, nech berie niekoho, kto sa vie strapnit a nerobi mu to vobec problemy. Podla jej usmevu uz vie, kto pojde s nami.tak sa tesim. odislo mi akosi vela veci v aute..alarm, handsfree a zotrvacnik na spojke..vraj padesattisicova vec:(..smutno mi z toho, ale zivot ide dalej. Ved som zase raz stala vedla pana generalneho managera ..neviem napisat zatvorenu zatvorku

panča

:D
bafi baff
presne tak Etulik. Dnes ju bude mozno vidiet v telke. o osmej zacne na stv zapas slovan:zilina. Mala ponesie klubovu vlajku .estrella:D

samko r.

Ale doteraz neviem na čo to vlastne hrá? A tebe moja verím že si tam bola najkrajšia:-)) Kurňa, len keď som to nevidel ja, to ma najviac štve!!!

pančita

:DD
ahojte..tak ked som pocula ,,echo " na tu demku, hned som si tam predstavila nasu Dee : D (ale vazne). U Vas hrat nebudeme, ale tym sa nevylucuje, ze by sme sa uz mohli stretnut :) (posledsny termin sme mali koniec januara)--uz to mame take kvartalne planovanie

..a aby som nezabudla, velmi Vas lubim ♥♥♥. Dobru nocku (zase mam to obdobie rapidneho starnutia..som unavena a nevyspata..kedy uz z toho vyrastiem ? :D. Asi ked budem mat tristo kíl..budem kludnucka a vsetko mi bude fuk :DD )

deeee

Samko, ja som bola samozrejme ta najkrajsia. Preto ma az tak casto neukazovali, lebo by tolku krasu kamery nezvladli :o)))

samko r.

Elka, si si istá že nehovorila o mne? Veď aj ja sledujem politiku a politikov. Aj dnes som ich sledoval, ako im chutí zelené krmivo. Deeeee: a vari Fero školu neplatí? No to by naštvalo aj mňa:-))). A ktorá si bola ty? A kto vrieskal na štadione? Už začali mítingy? Panči, na čom hrá tvoja dcérka?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk