Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

Poslusne hlasim, ze som.....ked ste videli spravy v piatok, tak ste ma mohli vidiet uplne vo vsetkych slovenskych televiziach....obcas bolo treba dobre hladat, ale bola som tam....moja prva demonstracia, cha....bojujeme za ferove skolne. Mam vas rada. Panci a tvoja dcerka nebude hrat aj u nas? To by som isla aj ja vrieskat na stadion a este by sme sa aj stretnut mohli. ♥♥♥

panika

:DD, sedela som na pniku z topola :DD...po vcerajsku a dnesku si o tej druhej polovici myslim svoje..zase je zle. Mam chut zobrat papier a napisat list..ale nic tym nevyriesim..Mozno sledujes politiku:(. Aj moja polovicka len ukazuje prstom na tych, co robia chyby..ale svoje nevidi. som uz z toho unavena..zo vsetkeho..ale v nedelu budem v Labe..a uzijem si to, dufam, ze na slniecku

samko r.

Ešte som tu na chvíľu skôr ako sa uložím, bol som pre Jozefa a spol. nakosiť kosačkou čerstvej jarnej trávičky. Prial by som ti vidieť ten pohľad na môj parlament, ako si labúžili, vychutnávali teda okrem púpavy tento rok prvú zelenú stravu:-))) Mňam!!! Priam sa rehotali... Také sú spokojné. A to ani dnes neprijímali "lisabonskú zmluvu ani jazykový, či iný orálny zákon":-))) Až sem ich počujem. Takže, dnes máme spolu nočnú. Ja idem už na 19.-tú hodinu do siedmej ráno. Zatiaľ papá a ozaj aj dobrú chuť, ale už je asi po nej:-))).

ethel

Ahojte....
Panči,normálne som si ťa predstavila ako tam sedíš na lavičke,ruky zapreté do zadu,hlava vykrútená do slniečka,oči zavreté,úsmev na tvári a dobrý pocit,nabíjanie sa energiou.....tak ťa tam vidím....Neboj aj druhá polovica raz dostane takýto druhý dych zo slniečka nad nami a bude fajn.Ja tomu verím,ja to tak cítim,ja to už dokonca aj vidím....doslova vidím jej budúcnosť:-)
(.( ()....a ozaj čo je s mamčou?Lili,viem že je prepracovaná...ale zato nám rastie do krásy:-)...Katuš sa ozvala,Samko tiež,a čo Gombík??Dee tu už tiež dlho nebola a Damaxy už ani neviem ako sa píše....a samozrejme niekto tu nemusí byť,lebo nechce,ale je dobrý pocit,keď vieme,že aspoň číta...♥

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk