Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Ahojte sa :). Poslusne hlasim, ze kedze uz u nas doslo k hostovaniu, travim svoj cas na cestach po okoli mesta..ohromny zazitok. Ale je to sranda vidiet, ze malu to znova chytilo a tesi sa na kazdy trening (vo velkej BA si totiz niektore kocky myslia, ze su z premier ligy a chovaju sa otrasne :D ). Vcera som sedela 2 hodiny na slniecku, pozorovala decka a bolo to fajn (tieto treningy su ine, ako poznam..trnuju vsetci spolu..mali, velki, baby, chalani )..a len odvsadial pocut decky rehot:D. parada. Takze tak na polovicu je to u nas fajn, este keby sa tak spamatala ta druha polovica a bude najsamfasa. LUBIM VAS.♥♥♥ (.) ()..pa

katty19

no tak maličkosť, to by som ani tak nepovedala, si ma ešte nevidel, "vyšportovanú kočku", čo?:) niekedy ledva idem, ale kašlem na to, veď ja to robím pre dobrý pocit a tie endorfíny ma ešte zaujímajúú:)

samko r.

Aj za mňa, veď pre teba je to maličkosť nie? Maj úctu k šedinám, pripraviť sa, pozor, včil!!!!!!!!!!!!! :-))))

katty19

viem, o čom hovoríš, Ethel, ja som bola v priebehu dvoch mesiacov 4 razy chorá a naposledy som bola cvičiť a trocha som to prehnala a zase, imunita v koncoch, začala som brať Imunoglukan a už "fachčím", neskutočne ma to ale hnevalo, chcela som sa hýbať, no nemohla som, našťastie som prekonala toto obdobie, resp. lieky na imunitu ešte beriem, ale už cvičím, aj teraz som si bola zabehať a prišla som domov s mokrým tričkom, tak som spokojná
pohyb je moc dobrý, držím palce, aby sa každý rozhodol pre pohyb, a aby mohol

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk