Chcem si umyť ruky

ethel

Ahojte....
Panči,normálne som si ťa predstavila ako tam sedíš na lavičke,ruky zapreté do zadu,hlava vykrútená do slniečka,oči zavreté,úsmev na tvári a dobrý pocit,nabíjanie sa energiou.....tak ťa tam vidím....Neboj aj druhá polovica raz dostane takýto druhý dych zo slniečka nad nami a bude fajn.Ja tomu verím,ja to tak cítim,ja to už dokonca aj vidím....doslova vidím jej budúcnosť:-)
(.( ()....a ozaj čo je s mamčou?Lili,viem že je prepracovaná...ale zato nám rastie do krásy:-)...Katuš sa ozvala,Samko tiež,a čo Gombík??Dee tu už tiež dlho nebola a Damaxy už ani neviem ako sa píše....a samozrejme niekto tu nemusí byť,lebo nechce,ale je dobrý pocit,keď vieme,že aspoň číta...♥

panča

Ahojte sa :). Poslusne hlasim, ze kedze uz u nas doslo k hostovaniu, travim svoj cas na cestach po okoli mesta..ohromny zazitok. Ale je to sranda vidiet, ze malu to znova chytilo a tesi sa na kazdy trening (vo velkej BA si totiz niektore kocky myslia, ze su z premier ligy a chovaju sa otrasne :D ). Vcera som sedela 2 hodiny na slniecku, pozorovala decka a bolo to fajn (tieto treningy su ine, ako poznam..trnuju vsetci spolu..mali, velki, baby, chalani )..a len odvsadial pocut decky rehot:D. parada. Takze tak na polovicu je to u nas fajn, este keby sa tak spamatala ta druha polovica a bude najsamfasa. LUBIM VAS.♥♥♥ (.) ()..pa

katty19

no tak maličkosť, to by som ani tak nepovedala, si ma ešte nevidel, "vyšportovanú kočku", čo?:) niekedy ledva idem, ale kašlem na to, veď ja to robím pre dobrý pocit a tie endorfíny ma ešte zaujímajúú:)

samko r.

Aj za mňa, veď pre teba je to maličkosť nie? Maj úctu k šedinám, pripraviť sa, pozor, včil!!!!!!!!!!!!! :-))))