Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Panči...v podstate to má svoje výhody,keď si za pc sadnú naše deti:-))) máme čas upratať,navariť,....:-) Ja som sa tiež dnes po dvoch dňoch dostala k pc a tak mi to pomohlo..nebola som síce tu na z.... ale pomohlo to...a hlavne v tom,že som si zase osviežila skutočnosť,že sú na svete aj takí ludia,ktorým sa môžme otvoriť,sú cudzí a predsa blízky....a dalo mi to vela chuti pokračovať...ďakujem

ethel

ahojte...aj my sme fajn...znamienko vybraté bez odpadnutia,ale samozrejme som sa zachovala ako pravá mama a hneď ako som začula spoza dverí srdcervúci plač,či skvor vresk,tak som sa na hambu sveta rozrevala...sestrička sa mi doslova vysmaila...žial...taká som...ale ďakujem,vaše pršteky mi pomohli...

p

cafte sa..vcera som tu popisala litanie, no kym sa to odoslalo -vyhodilo ma zo z..a uz som sa viac nedostala nazad. Takze v skratke : sme OK, vcera sa mi vratila dcera zo sustredka, tak sa nedostanem k PC. lubim Vas ♥

mamca

Sotili ju do života
nepýtali sa,či chce
Zajtrajšok si nepamätá
minulosť vám predpovie
Kým vyrastie,kolotoče tisíc ráz sa roztočia
Ešte má ružové sklá na očiach

Dnes má rada vôňu ruží
zajtra po nej pošliape
Ešte po úsmeve túži
no už dnes ho nechápe
Sotili ju do života nech sa klamať naučí
Ešte má sviatočné dni v náručí

Kým vyrastie človek na dieťa
už si prvý krok nepamätá
Kým vyrastie z človeka človek
zotrie sa farba z kroviek
tisíc motýľov

Sotili ju do života
nepýtali sa,či chce...
...Ešte má ružové sklá na očiach

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk