Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pančita

nadherne..uz mam priecinok DAMAXY, do ktoreho vojdem vzdy, ked budem chciet revat. Ale nie od smutku, len tak..pančitovsky

pančita

Dakujem:). tak rada by som vykricala nieco, co ma tesii:). Kto vie, o co ide -tak je to supeeeeeer. Dufam, ze to tak aj vydrzi. LUBIM VAS ♥♥♥

mamca

Ahoj!
Áno,to sadlo naozaj funguje,osobne som to síce našťastie nepotrebovala,ale skúsenosti zopár ľudí,s ktorými sa poznám,potvrdzujú,že účinok bol presvedčivý.Podobné pôsobenie má aj diviačie sadlo.
A jedna z ďalších možností je natieranie hrude sezamovým olejom,mierne nahriatym,ten je jednoduchšie zohnať.
Príjemný štart do nového týždňa.:)

pančita

♥♥♥
cafte sa
inak mam schranku otvorenu pre vsetky krasne texty pesniciek :). tu minulu si hmkam uz hezkych par dni :).
Prajem krasny dnik
PS : to sadlo fakt funguje? äuz som o tom pocula, ale bola som v tom, ze su to len reci. ale hnd som si predstavila moju babku:v ruke pijak zo zosita a indulonu :DDD)

mamca

Panči,zožeň si jazvečie sadlo,ak sa ti dá,tento rok sú v obehu dlhotrvajúce kašle a to nem dobre na sliznice.:)
Etka,čo pekné si počula? Ale asi to nebude nejaká hudba,však?
Neviem ako u vás,ale u nás je už tma.:D

ethel

Panči a k tebe-ja som si ťa normálne vedela predstaviť pri tej knižke a hlavne pri tom prekvapení z tej malej myšky:-DDD Ja sa tým deťom ani trochu nedivím,že ťa tak žrali:-)))

ethel

...ja tiež len tak v rýchlostiiii...
Ako prvé-ĎAKUJEM! Nič tak pekné som už dávno nepočula!Odpoviem keď dotečú slzy...skôr zajtra...a možno ešte dnes...

pančita

ahojte ♥♥♥. Idem len na maly skok (skôčik:D)..som hrozne unavena, u nas sa uz 2 tyzdne neda spat (kvoli kaslu). Cele dni su o nicom..Mladsia dnes odcestovala na sustredko, tak sme len taka mala rodinka 1+1 :D. Vcera som bola chvilku na zahori a mala som moznoost byt par minut v spolocnosti dvojrocnej sesterkinej dcerky. bolo nam uzasne.Co myslite, kolkokrat sa da precitat 5stranova obrazkova knizka ? kolkokrat sa da zahrat, ze Vas tam prekvapil obrazok mysky ? Bolo to hrozne fajn. Dnes som bola na skok u babky a bol tam bratranec s dcerkou. Nie sme prilis v kontakte, takze mala ma moc nepozna, ale zase bolo fajn. bez toho, aby som chcela sa na man nalepila -stacil na to pes. Kedysi bol nas, tak sa na mna stale lepi. Zvidhla som ho na ruky, chvilku tancovala na zadnych a mala bola moja :). Tie male spuntky su take mudre, az sa mi rozum zastavoval.Juj a tie male rucicky:D (odvazila sa pohladkat psa a potom mna -porovnalvala nam ,,vlasy").Idem sa chvilu natiahnut.Lubim Vas a velmi sa tesim, ze to tu stale zije. A mam vela, vela veci, ktore chcem napisat (aj napisem), ale teraz fakt nevladzem. aj mailiky som naslubovala, tak snad sa k tomu dokopem. zatial paček schledaček ♥♥♥

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk