Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pančita

Dakujem:). tak rada by som vykricala nieco, co ma tesii:). Kto vie, o co ide -tak je to supeeeeeer. Dufam, ze to tak aj vydrzi. LUBIM VAS ♥♥♥

mamca

Ahoj!
Áno,to sadlo naozaj funguje,osobne som to síce našťastie nepotrebovala,ale skúsenosti zopár ľudí,s ktorými sa poznám,potvrdzujú,že účinok bol presvedčivý.Podobné pôsobenie má aj diviačie sadlo.
A jedna z ďalších možností je natieranie hrude sezamovým olejom,mierne nahriatym,ten je jednoduchšie zohnať.
Príjemný štart do nového týždňa.:)

pančita

♥♥♥
cafte sa
inak mam schranku otvorenu pre vsetky krasne texty pesniciek :). tu minulu si hmkam uz hezkych par dni :).
Prajem krasny dnik
PS : to sadlo fakt funguje? äuz som o tom pocula, ale bola som v tom, ze su to len reci. ale hnd som si predstavila moju babku:v ruke pijak zo zosita a indulonu :DDD)

mamca

Panči,zožeň si jazvečie sadlo,ak sa ti dá,tento rok sú v obehu dlhotrvajúce kašle a to nem dobre na sliznice.:)
Etka,čo pekné si počula? Ale asi to nebude nejaká hudba,však?
Neviem ako u vás,ale u nás je už tma.:D

ethel

Panči a k tebe-ja som si ťa normálne vedela predstaviť pri tej knižke a hlavne pri tom prekvapení z tej malej myšky:-DDD Ja sa tým deťom ani trochu nedivím,že ťa tak žrali:-)))

ethel

...ja tiež len tak v rýchlostiiii...
Ako prvé-ĎAKUJEM! Nič tak pekné som už dávno nepočula!Odpoviem keď dotečú slzy...skôr zajtra...a možno ešte dnes...

pančita

ahojte ♥♥♥. Idem len na maly skok (skôčik:D)..som hrozne unavena, u nas sa uz 2 tyzdne neda spat (kvoli kaslu). Cele dni su o nicom..Mladsia dnes odcestovala na sustredko, tak sme len taka mala rodinka 1+1 :D. Vcera som bola chvilku na zahori a mala som moznoost byt par minut v spolocnosti dvojrocnej sesterkinej dcerky. bolo nam uzasne.Co myslite, kolkokrat sa da precitat 5stranova obrazkova knizka ? kolkokrat sa da zahrat, ze Vas tam prekvapil obrazok mysky ? Bolo to hrozne fajn. Dnes som bola na skok u babky a bol tam bratranec s dcerkou. Nie sme prilis v kontakte, takze mala ma moc nepozna, ale zase bolo fajn. bez toho, aby som chcela sa na man nalepila -stacil na to pes. Kedysi bol nas, tak sa na mna stale lepi. Zvidhla som ho na ruky, chvilku tancovala na zadnych a mala bola moja :). Tie male spuntky su take mudre, az sa mi rozum zastavoval.Juj a tie male rucicky:D (odvazila sa pohladkat psa a potom mna -porovnalvala nam ,,vlasy").Idem sa chvilu natiahnut.Lubim Vas a velmi sa tesim, ze to tu stale zije. A mam vela, vela veci, ktore chcem napisat (aj napisem), ale teraz fakt nevladzem. aj mailiky som naslubovala, tak snad sa k tomu dokopem. zatial paček schledaček ♥♥♥

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk