Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

Ahojte dievčence:) Čítam si vás a je zaujímavé, čo píšete. Teším sa, a držím palce každej z vás, nech vytrváte vo svojich zásadách, presvedčeniach a postupoch.
Ja sa mám. Práve čakám, až konečne nastúpim do práce. Nuda niekedy vie biť na mozog! A že som celá znudená o tom svedčí aj môj vzťah k poriadku a dookola aranžovanie už prearanžovaného:) Neviem, či to poznáte, ale každá z nás aspoň trocha. Chcem si konečne urobiť poriadok v dokladoch, ale obávam sa, že povyhadzujem niečo dôležité. Minule sa mi pokazil mobil, no bloček o kúpe som stihla zahodiť tesne predtým. Mám šťastie. Asi sa k tým dokumentom nepriberiem. Alebo predsa? Aspoň čiastočne?:) Už si robievam zo seba srandu, jednoducho som úžasná:) Tak sa idem pobrať umývať okná a možno trocha neskôr. Zase som prechladnutá a počasie tu na severe je ešte chladné. No každopádne idem niečo robiť. Možno začnem zase aranžovať:)
Prajem vám krásne ráno!

Dee

Ethelka....existuje este par vynimiek ako som ja....ale uz vymierame, pretoze nas utlaca vacsina. Aj mna chcu vzdy kamosi nutit pit...ale ja sa nedam.
Paaacko

ethel

Dee..ty si ma teraz trošku prekvapila,ale velmi milo prekvapila....Som naozaj velmi rada,že aj takýto ludia ešte existujú!Ja som v tvojom veku už na chaty nechodila:-))

ethel

Mamča:-)) teraz som sa poriadne zabavila...nuž pripraviť izbu na návrat dcérky...vieš čo ma prvé napadlo?Že si tam celý týždeň sedela,spávala v jej posteli,hrala sa s jej "hračkami",len aby si ju cítila,že je doma...tak to rýchlo uprac,aby si nevšimla,že jej maminka je závislá na svojej dcérke:-)))(inak,aj ja to robím):-D

mamca

Jejha,to máš naozaj dosť zameškané... Podľa priemerných výpočtov cca 7000 cigariet,550 litrov vína a 100 litrov tvrdého alkoholu,o ostatnom už ani nehovorím.To za víkend naozaj nedobehneš,dobre si sa rozhodla,keď mieniš zostať pri doterajšom prístupe.:D
Tak si hlavne nalaď hlasivky,skriptá a podobné otravné predmety nechaj doma a uži si to! :)

Dee

a vcera som zistila, ze som nejaka oneskorena....v spravach davali, ze dnesne deti skusili prvu cigaretu v 11-tich, marihuanu v 12-tich a prvykrat su opite v 14-tich. Do kelu, mam raz tolko rokov a este som ani jedno nezazila....este aj na tu chatu idem ako dozor....kedze som o nieco starsia od spoluziakov:o) Ale pravdu povediac, nelutujem....zazila som v detstve krajsie zazitky ako kasel po cigarete a vracanie po alkohole. A nechyba mi to. Paaacko

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk