Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Dee..ty si ma teraz trošku prekvapila,ale velmi milo prekvapila....Som naozaj velmi rada,že aj takýto ludia ešte existujú!Ja som v tvojom veku už na chaty nechodila:-))

ethel

Mamča:-)) teraz som sa poriadne zabavila...nuž pripraviť izbu na návrat dcérky...vieš čo ma prvé napadlo?Že si tam celý týždeň sedela,spávala v jej posteli,hrala sa s jej "hračkami",len aby si ju cítila,že je doma...tak to rýchlo uprac,aby si nevšimla,že jej maminka je závislá na svojej dcérke:-)))(inak,aj ja to robím):-D

mamca

Jejha,to máš naozaj dosť zameškané... Podľa priemerných výpočtov cca 7000 cigariet,550 litrov vína a 100 litrov tvrdého alkoholu,o ostatnom už ani nehovorím.To za víkend naozaj nedobehneš,dobre si sa rozhodla,keď mieniš zostať pri doterajšom prístupe.:D
Tak si hlavne nalaď hlasivky,skriptá a podobné otravné predmety nechaj doma a uži si to! :)

Dee

a vcera som zistila, ze som nejaka oneskorena....v spravach davali, ze dnesne deti skusili prvu cigaretu v 11-tich, marihuanu v 12-tich a prvykrat su opite v 14-tich. Do kelu, mam raz tolko rokov a este som ani jedno nezazila....este aj na tu chatu idem ako dozor....kedze som o nieco starsia od spoluziakov:o) Ale pravdu povediac, nelutujem....zazila som v detstve krajsie zazitky ako kasel po cigarete a vracanie po alkohole. A nechyba mi to. Paaacko

Dee

hmmm, ideme na zahorie a priatel neide, ideme najma baby zo skoly. Ale ked pojdem s priatelom, tak si tu radu berem k srdcu :o)))

Dee

Mamca to ma dcera dobry lyziarsky, ked je len bez elektriny....my sme ho mali na gymnaziu bez snehu....takze sme obchadzali vsetky hrady, zamky, kostoly a jaskyne......niezeby to nebolo zaujimave, ale lyzovat som sa nenaucila. Paaaa

mamca

Ahoj,Dee! :)
Prvýkrát na chatu? Len nie na Vesel na Donovaloch,tam vypadáva elektrina...:DDD
Nezabudni si zobrať teplé oblečenie,hlavne veľa veľa vrstiev na seba,keď už máš taký vek,aby to vyzliekanie bolo pre priateľa malým dobrodružstvom.. Viac nenapíšem,do 22:00 je ďaleko... Príjemnú zábavu! :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk