Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Panči,aj my sme tu mali jasnú oblohu... Zaujímavá zhoda. A bol aj mesiačik kosáčik. Hm,to už je viac ako obyčajná zhoda! Ak napíšeš,že u vás tiež pofukovalo,nebude to len tak a začnem si myslieť,či nebývaš v našom dome. :DDDDDDDDDD

mamca

Ja som vedela,že sa dá na teba spoľahnúť!
Sú na Donovaloch-Záhradište,určite ju spoznáš.Len pre istotu,má na sebe lyžiarske oblečenie-vetrovku,nohavice,čiapku,okuliare a rukavice.Pravdepodobne bude mať lyže a palice.Nemôžeš si ju pomýliť.
Vopred ďakujem za sledovanie,teším sa na podrobný popis a fotodokumentáciu. :DDD

panča

cafte sa, len nakukam pred ulozenim sa..dnes mame krasnu jasnu oblohu, svieti na nej mesiacik kosacik..prajem vsetkym krasne snicky
lubim vas♥

mamca

Brý večer!
Dietko mám na lyžiarskom,tak som sa dnes zabávala vyhľadávaním web kamier z lyžiarskeho strediska a vytešovala,že ju asi vidím.:))) V skutočnosti som videla len mátožné tiene na svahu a vôbec netuším,či sú na zjazdovke,odkiaľ boli zábery.No a čo,matkino oko vidí,keď chce.:DDD
Etka,neodskočíš si zajtra cez deň zalyžovať? Robila by si mi utajenú spojku.:)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk