Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

:-) ahojte lásočky moje...trošku sa vám nevenujem...nainštalovala som si jednu adventúrku a akosi ma zaujala tak velmi,že zabúdam na net:-) ale hneď ako to dohrám..budem tu častejšie:-))
Tá otázočka od l****....moja odpoveď:takú ako stále:-))Tak len tolko,neviem kto to vtedy písal,ale l**** to určite nebol/a.

pančuška :)

Srdiecka moje-idem sa venovat uz len filmu, ktorty pozeram..je tam jeden veeelky feši, neprezradim jeho meno, len ze je to film o gladiatoroch..Dnes ma pozdravil generalny manager klubu, kde hra mala...vsetci okolo na mna cumeli ..(mala mala na hlave klubovu siltovku -bude to asi tym :D), ale dobre to padlo :), aj minulu nedelui sme na seba narazili :DD...a ozaj..dnes som nacuvala do nosneho pilera bilboardu.To uz prestava byt sranda, naozaj sa so mnou nieco deje. Cely den si pospevujem pesnicku od mamči :)..a snivam, a snivam, a snivam..NMo uz dost, lebo uz sa az prilis usmievam..idem kuknut na toho fesiho...dobru nocku, krasne snicky a prijemny pondelok. LUBIM VAS ♥♥♥
PS: inak pod tym bildboardom stalo auto s urcitou SPZ..tak mozno preto..a tewraz som opisovala take pismenka :D

panča

:))) ahojte...po vcerajsich ,,skusoch" idem zase do senca :). Hra nasa (zenska )reprezentacia so Slovinskom..uvidim, ako tam pridem..mozno cez kosice. cafte sa, lubim vas ♥♥♥

mamca

:) Som rada,ak potešila.
Ja teraz počúvam Vanilla Ninja,aj susedia počúvajú,od puberty mám vďaka bratovej výchove sklony k hudbe na plné g...,ehm,grády.
Tak ja idem zagratulovať maminke,no čo,stará garnitúra som..:DDD
Žienky,aj vám prajem veľa,veľa šťastíčka! :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk