Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

prajem krasny dnik, uzite si ho, aj ked poprskava ..nas len tak nejake pocasie nezlomi :)..ozaj:odkaz pre dazd :MILUJEM DAŽĎ
PS : no tak este k tomu drzaniu palcov..tiez neviem komu uz od rana..dcera hostuje v inom klube..mam jej, ci nasim? A poobede budem teda nasim :)

panča

ahojky ♥♥♥
dieta uz vlakom odcestovalo..kvoli pocasiu ich presunuli do susednej dediny-tak idem hladat halu:)
mamci, ja som panika z atlasu :D (panika@atlas.sk). Vzdy napisem panika :)))
a hura, uz mam v mobile (zatial len dcerinom :D) pesnicku lavina :)))

mamca

Na na náná,na na náná,héj,héj,héj,... a teraz neviem,komu držať palce.:)
Panči,chcela by som ti poslať pesničku,kvôli slovám,ale neviem kam.Nemáš nejakú zabudnutú nefunkčnú adresu,ktorú by si na chvíľu aktivovala?

pančita dolorez :)

dobru noc a sladke snicky ♥. zajtra mame pred sebou celodenny turnaj, budu tam aj kočky z vychodu:). a potom..velka slava, Slovan (nase baby ju ponesu) predstavi svoju vlajku pred VYPREDANYM publikom :D. hrame s BB )

deeee

Panci nic si z toho nerob....spoluziacka raz vytiahla z kabelky miesto mobilu dialkove na telku....chvilu na neho pozerala a cudovala sa :o)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk