Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

...trošku som sa odmlčala,lebo som pustila malú nachvílku za pc..preklikávala som si programy a narazila som na "poštu pre teba"...kohosi,koho velmi lúbim mi to pripomenulo..ten jeden príbeh a strašne som sa vyskučala...malá mi povedala,že už mi to nedovolí pozerať:-)) ale tak velmi by som chcela aby aj jednej mojej lúbeznej osôbke pripravili také prekvapko...

ethel

:-)) Panči,tak ty si sa naučila na kozmetike to najhlavnejšie:-)))" dovi":-DD
dnes som urobila dosť velkú zmenu..teda niečo čo mi zmení život..podpísala som žiadosť do nového zamestnania....bojim bojim...

panča

Dobru noc srdiecka moje♥♥♥. idem nieco omrknut v telke a potom snad zaspim. zacala som pozerat panelak..trosku mi unika dovod, preco to pozeravam-mozno preto, ze ten,,panelak" je kusok od nas. Tak sa peckujem, ako sa vyvazaju po BA a pritom su stale na tom istom mieste :) (sibnute ako ja)..dcera ide v sobotu na turnaj, pridu aj dievcata z jedneho vychodoslovenskeho mesta:), tak sa celkom tesim. Rozmyslam, ako to ten macko v madarskom vecernicku (teda nie on..) hovoril...snad si casom spomeniem..dnes mi sibe, bola som na kozmetike a v salone pracuju same madarky, aj zakaznicky hovoria po madarsky, tak som pocuvala a snazila som sa rozumiet :)..a zapamatala som si len ,,visla" :D.
takze sladke snicky, krasnu nocku a nadherny zajtrajsok. lubim vas

mamca

Báj,báj..:)))
My máme školu cez cestu,stačí,keď sa vytrčím z okna a vidím celú púť mojej dcéry zo školy domov.:)
Ale neskôr aj ja pobežím ešte trochu do sveta.

panika

tak este raz ahojky, ale teraz je to take so spiatockou. idem pre dceru. Majte sa krasne a uzite si krasny dnik.Lubim Vas ♥♥♥

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk