Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcem si umyť ruky

panča

:(..to s tym platenym je uzasne. hladala som info o tom, ale nenasla som nic..takze ak aj boli nejake protesty,m netusim ako dopadli..Mnam, palacinky od dee (inak v hlave som si to povedala inaka a rymovalo sa to:). Tak este posuchy a mame tru urcite aj Gomka :). Prajem vsetkym krasny dnik..kurna, zabudla som, ze som chcela prist uplne inak..ze HOGY VAGY..tak nic..visla :DD

Dee

ooo a vidim, ze ste uz davno nejedli....robim palacinky...ake mate radi? Hlaste sa, inak ich vsetky zjem ja:o)))
♥♥♥
(.)(.)

Dee

Ahojte....vcera sa ste sa nejako rozpisali.....mne sa dnes zacal velmi zle moj den...prisiel mi mail zo skoly, ze mi odoberaju socialne stipko a posielaju sek na 15 litrov...ako skolne...kedze mam nadstandartnu dlzku studia.....idem si zarabat na prezitie k slovnaftu. Ako nieco take mozu urobit? Ja si nechcem brat pozicku, aj ked len studentsku. Jak je mozne, ze menia pravidla pocas studia...nech to zavedu buducim prvakom, aby vedeli do coho idu a nie uz skoro konciacim......zboznujem nase skolstvo. Je mi do placu:o(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk