Chcem si umyť ruky

ethel

:-)) Panči,tak ty si sa naučila na kozmetike to najhlavnejšie:-)))" dovi":-DD
dnes som urobila dosť velkú zmenu..teda niečo čo mi zmení život..podpísala som žiadosť do nového zamestnania....bojim bojim...

panča

Dobru noc srdiecka moje♥♥♥. idem nieco omrknut v telke a potom snad zaspim. zacala som pozerat panelak..trosku mi unika dovod, preco to pozeravam-mozno preto, ze ten,,panelak" je kusok od nas. Tak sa peckujem, ako sa vyvazaju po BA a pritom su stale na tom istom mieste :) (sibnute ako ja)..dcera ide v sobotu na turnaj, pridu aj dievcata z jedneho vychodoslovenskeho mesta:), tak sa celkom tesim. Rozmyslam, ako to ten macko v madarskom vecernicku (teda nie on..) hovoril...snad si casom spomeniem..dnes mi sibe, bola som na kozmetike a v salone pracuju same madarky, aj zakaznicky hovoria po madarsky, tak som pocuvala a snazila som sa rozumiet :)..a zapamatala som si len ,,visla" :D.
takze sladke snicky, krasnu nocku a nadherny zajtrajsok. lubim vas

mamca

Báj,báj..:)))
My máme školu cez cestu,stačí,keď sa vytrčím z okna a vidím celú púť mojej dcéry zo školy domov.:)
Ale neskôr aj ja pobežím ešte trochu do sveta.

panika

tak este raz ahojky, ale teraz je to take so spiatockou. idem pre dceru. Majte sa krasne a uzite si krasny dnik.Lubim Vas ♥♥♥

panika

ked som si ta teraz precitala, prebehol mi hlavou moj posledny rok zivota. ako vela sa mi v nom zmenilo, ako ho ovplyvnili ludia, ktorych som nikdy nevidela a potom este ti, ktorych som vdaka Zdraviu stretla...A uvedomila som si jedno...uz nemem ten problem, s ktorym som sem prisla..Ziadne depky, ked lezim v posteli a nedokazem vstat. Nekontrolovatelne zachvaty paniky...aj ked skuvinam, stojim na nohach. poslalo mi vas nebo ♥