Chcem si umyť ruky

ethel

Panči,ja mám po našom poslednom rozhovore pocit,že práve žijem tvoj minulý život,urobila som to tak ako ty kedysi..len dúfam,že to bolo správne.
Mamy sú na to aby tu boli,keď to najviac potrebujeme,aj mne to chýbalo,ona si to tiež raz uvedomí,ale narozdiel odo mna ti bude môcť poďakovať!

panika

:ň. veru mami, su..dceranenavidi jedneho profaka..nebola klasifikovana..zrazu zmenil anazor aj bez dvoch pisomiek, ktore jej chybali..je to clovek a to ona musi pochopit...(a sympos...len to ona nevidi :))

hej vy

znova si vela,etel,chudatko....ak tu kukne.nakladacky tu obcas hodne,ale znovu nezasluzene. ale aj odo mna obcas dostala

panika

nie Eti, tu netreba poklonu..je to vsetko o tom istom..znie tomako klise..ale kazde dieta si raz uvedomi, co prenho robi jeho mama...Lubim svoje deti..mozno som ich az prilis chranila pred svetom a nedokazala som ich ochranit pred nimi samymi..ale zacinajá to chapat...nech je ako je, vzdy tu budem a ..mozno je o chyba,. ale vzdy budem ochotna nadstavit lice facke za ne..za obe. Nech sa deje, co sa deje -stale mam tie najuzasnejsie dievcata pod slnkom

ethel

hej ty-kontrola zhora,je len čisto môj výraz,ktorý v podstate nevystihuje to čo hovorí....ale podla nálady akú si opísal/a už viem...to nemení na tom nič,že ťa mám rada,ako každého,kto sem nakukne!