Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Panči,dobrú noc...špekuluj...a bude sa ti krajšie zaspávať...spomínaj na to krásne,lebo vieš že to krásne bolo....

panika

inak k veci..nechapem, ako mamca moze vzdy vsetko vediet :). Myslim t tak, ze akoby vzdy vedela zvolit tie spravne slova..

panika

Idem do postele...(v podstate sa stale uchechtavam..kamoska nevedela pochopit, moju vernost). Co je horsie? Telesna, alebo dusevna nevera ? Ja osobne si myslim, ze dusevna..ta cloveka zoziera z vnutra..nahlodav, nahlodava..a ked si to clovek uvedomi, uz je rozhlodany...Sibe mi riadne. Prave som sa rozhodla...idem spekulovat, ako sa (hlavne kedy) dostranem na chatu ku kamoske do Lipt.Jana...uz spekulujem.bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu.lubim vas ♥♥♥

mamca

Tiež som sa veľakrát držala predstavy,že všetko bude dobre.A občas som zistila,že veľa vecí už aj je,iba inak,ako som očakávala.
Možno niekedy len pozeráme z nesprávneho uhla pohľadu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk