Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Dakujem, zajtra behnem do lekarne..uz tam chodim ako na den otvorenych dveri. Starsia dcera zacala ,,pojedat" jeden druh detskej kase. Jedno balenie ma na 1 den..uz bankrotujeme:)

a ozik :)Pekny vecer a dobru noc

mamca

Ráno si daj 2 lyžičky koreňa kozlíka lekárskeho do šálky vody,večer prihrej,môžeš pridať trošku medu a pred spaním vypi.Po dvoch týždňoch urob prestávku v užívaní.
Spať chodievaj podľa možnosti v tú istú hodinu,osvedčilo sa 21-21:30,kvôli biorytmu a produkcii spánkového hormónu.
Pusti si hudbu,nie zvuky mora ap.,skôr radostnejšiu,ale ukľudňujúcu.
Snívaj.Sny by si mala mať viac vzdialené od reality,npr.vystúpenie ako spevácka hviezda...(pokiaľ ňou nie si :DDD).
Nechystaj sa do postele s tým,že ideš spať,ale ideš snívať svoje vymyslené príbehy.
Samozrejme,každý potrebuje niečo iné.Nepoznám ťa,ale možno ti to helfne.

panika

Cafte sa..no do hajan u mna znamena lahnut si a cakat, cakat, cakat...a ked sa nedockam, tak si pozriem komplet nocne vysielanie a hura, je tu rano...

mamca

Dobré ráno všetkým!
Tak nám dali najnovšiu verziu akéhosi mailového čuda.Zlatí sú.Až na to,že sa mi vytratili všetky adresy.Hihi,podaktorí si možno vydýchnu.:D

mamca

Jej,Pančuliatko,ty ideš spať hneď po Večerníčku? (Ani neviem,či ho ešte vysielajú.) Teba chcem adoptovať..:DDD

pančuška:)

Idem do hajan, ale najskor mrknem na Alexandra Velkeho. Dobru noc, dufam-ze je vsetko vsade OK.LUBIM VAS ♥♥♥

mamca

Nie,že budeš teraz šoférovať! :D
Bola som vonku,vetrík povieval,ale nepodarilo sa mu nadniesť ma,čo v konečnom dôsledku znamená,že vlastne nefúkalo...Hi,dnes so mnou bude ťažká reč,na všetko mám logické vysvetlenie.Samozrejme,podľa mojej logiky.:DDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk