Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

vidite ludkovia..stacili mi tri rumove pralinky a svet je veselsi..fakt asi obsahuju alkohol :DDD. Alebo to bude tym cukrom ?

panča

cafte sa..aj u Vas sa certi zblaznili ? Dnes ma soklo,preco 1 autobus cuval..co by aj nie, ked cez cestu lezal vyvaleny strom (aj s korenom)..kokso, mam dost. vcera som nepustila decko na trening, lebo prsalo..zajtra o pol desiatej maju zapas...na velkom slovane :).Dufam, ze to v vetrisko prestane, lebo uz ma poriadne serie..I´m sorry za vyraz

panča

Neboj zlatko,myslim na Vas uz rana..preto som Vam na vecer priala slniecko. Uz to asi neuvidis, ale mojej buducej svagrinej dedko ma dnes narodky :))). A kolke? Dvadsiate :)))

Takze prajem vsetko naj, naj vsetkym priestupakom a krasny vecer.♥♥♥♥ ♥

e

prosím držať palčeky na dnešný večer...ideme von a trošku sa bojím...teda velmi sa bojím.... mám vás velmi rada!!!♥♥♥

panika

a este cosi..ked sme uz vtych spomienkach ..posluchla som milliho radu, uz mam jednu mailovu schranku cez outlok..takze dalsia schrankja, do ktorej nesmu ist tajnosti :D
aspon sa sa da smajlom smiat ..Pa ♥..idem do reality

panča

a inak, predstavujem si, ze sa raz vsetci, vsetci stretneme (kludne v dazdi) pod hribom ako v tej rozpravke o zvieratkach...cim ich bolo viac, tym viac bolo miesta :), ako pod mamčinym daždnikom

panča

Dnes je sice taky smutny, uplakany den -ale velmi verim, ze vecer vyjde slniecko (viem, znie to divne, ale je to odkaz pre jednu uzasnu osobku).Vidim, ze je stale este velmi, velmi smutna...mrzi ma to.

Dnes som vraj chalana, co nam spravuje PC oslovila menom Andrej...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk