Chcem si umyť ruky

mamca

Nie,že budeš teraz šoférovať! :D
Bola som vonku,vetrík povieval,ale nepodarilo sa mu nadniesť ma,čo v konečnom dôsledku znamená,že vlastne nefúkalo...Hi,dnes so mnou bude ťažká reč,na všetko mám logické vysvetlenie.Samozrejme,podľa mojej logiky.:DDD

panika

vidite ludkovia..stacili mi tri rumove pralinky a svet je veselsi..fakt asi obsahuju alkohol :DDD. Alebo to bude tym cukrom ?

panča

cafte sa..aj u Vas sa certi zblaznili ? Dnes ma soklo,preco 1 autobus cuval..co by aj nie, ked cez cestu lezal vyvaleny strom (aj s korenom)..kokso, mam dost. vcera som nepustila decko na trening, lebo prsalo..zajtra o pol desiatej maju zapas...na velkom slovane :).Dufam, ze to v vetrisko prestane, lebo uz ma poriadne serie..I´m sorry za vyraz

panča

Neboj zlatko,myslim na Vas uz rana..preto som Vam na vecer priala slniecko. Uz to asi neuvidis, ale mojej buducej svagrinej dedko ma dnes narodky :))). A kolke? Dvadsiate :)))

Takze prajem vsetko naj, naj vsetkym priestupakom a krasny vecer.♥♥♥♥ ♥

e

prosím držať palčeky na dnešný večer...ideme von a trošku sa bojím...teda velmi sa bojím.... mám vás velmi rada!!!♥♥♥

panika

a este cosi..ked sme uz vtych spomienkach ..posluchla som milliho radu, uz mam jednu mailovu schranku cez outlok..takze dalsia schrankja, do ktorej nesmu ist tajnosti :D
aspon sa sa da smajlom smiat ..Pa ♥..idem do reality

panča

a inak, predstavujem si, ze sa raz vsetci, vsetci stretneme (kludne v dazdi) pod hribom ako v tej rozpravke o zvieratkach...cim ich bolo viac, tym viac bolo miesta :), ako pod mamčinym daždnikom