Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Ahojte, mamči-vdaka za krasne slova.Vies nadherne pisat-je to akoby si videla ludom do vnutra.Len som nakukla..dnes mame pred sebou den bez lekarov, tak si ho idem uzit :) (behanima vyzdvihovanim veci z opravy a pod.:D). to je vyuzity den, ze ? Ale ako hovoria adela so sajfom, nie je dolezite vstat, ale zobudit sa .Prajem vam krasny slnecny dnik (a kazdemu z Vas osobitne to, co si najviac zela). LUBIM VAS ♥♥♥

samko r.

Pre :-(((. Drž sa, stojíme pri tebe a to všetci. Určite aj Shaktul, ktorá sa stále nehlási, ale teraz by mala.

mamča

Nuž,ja neviem písať tak pekne a veľakrát mi chýbajú tie správne slová,viac vnímam,ako viem povedať.Tak berte,prosím,tento môj pokus o vyjadrenie prosto a priamo,ako vám ho ponúkam.
Každý má svoju silu v niečom inom a často práve túto silu pokladá za slabosť.Všimli ste si napríklad niekedy,ako veľa zmôže trpezlivosť? A vy to občas pokladáte za hlúpe čakanie.Trpezlivo počkať na správny čas a trpezlivo znovu a znovu kriesiť v sebe iskru porozumenia a dôvery,to nie je sila? Snaha veriť a dúfať,snaha snívať,ani to nie je sila? Koľkí sa smejú naivite,ale tiahnu za ňou ako za jedinou istotou v pokrivenom svete,pretože v tej naivite je čistota duše,presne tá,ktorú hľadáme a po ktorej túžime,aj keď ju sami občas nevieme dať.
Bojíme sa,že nás niekto,niečo zlomí...Koľkokrát ste to už zažili.A idete ďalej.Vždy ste išli ďalej.To nie je sila? A keď vás bolesť zložila a stiahla do zúfalstva a sĺz,vyplakať tú beznádej,otvoriť oči a srdce-to nebola sila?
Ak si myslíte,že silu má ten,kto sa nedá zlomiť,kto nenarieka a chodí s večne vztýčenou hlavou,mýlite sa.
Silu má každý,kto je tu,dnes,prišiel až sem a každou sekundou sa nadychuje svojho zajtrajška.Aj keď vás bude ťažiť na hrudi a každý nádych sa bude zdať nezdolateľnou horou,dýchajte.Dýchajte ako pri prvom vynorení na tento svet.To ste sa nemuseli učiť.To ste vedeli,viete a nemôžete zabudnúť.
To je vaša sila.

panika

Ahojte..nechtiac som vstupila do priestoru, kde dnes bolo vyhlasene embargo. Takze uz len kratko..mam Ta velmi rada a dufam, ze vsetko dopadne najlepsie ako sa v danej situacii da.

A na margo odpisovania na mailiky...tu mam dlhodobe resty..Od jednej osobky (nenechajte sa zmylit jej diabolskym nickom) mi prichadzaju nadherne maily. kazdy jeden z nich vzdy preskucim a davaju mi velmi vela. po kazdom z nich si uvedomujem, ze clovek ma vzdy nadej.

Viem, ze zrejme posobim ako rozpolteny clovek, ale momentalne tak zijem. Zijem v polopravdach a pololziach ...vzdy ked uverim, zistim ze som naletela. Ale neprestavam dufat. Viem, ze sa to vsetko da napravit. A potom si zase uvedomim, ze je tu este niekto, kto nieš je taky chapavy ako ja a pride ten ,,moj pocit strachu". Ale uz ma nesklada az k zemi :).
O com toto vsetko bolo ? Nuz o tom, ze nech je akokolvek, nenecham sa udupat (este neviem, ako to chcem dokazat-ale hlavne ze viem, co uz nechcem)...Tak uz idem na toho emila. LUBIM VAS ♥♥♥

PS: myslim na vsetkych z vas.Na tych stastnych, na tych-co su momentalne nestastni, myslim aj na nasich ,,nezvestnakov". Aj ked sa nevypytujem, myslim...♥ A tesim sa, ked sa kazdy z Vas vrati s usmevom a nezlomeny

mamca

Až príde čas,prijmeš to,čo potrebuješ.
Z celého srdca prajem,aby tá terajšia samota bola krátkym a liečivým kúskom tvojho života.

:-(((

Prišiel mi krásny mail o tom aby som nezabudla kolko mám okolo seba ludí,ktorý ma majú radi...bo krásny....nehnevajte sa,teraz neviem odpísať na žiadny mail....teraz nie...možno tomu mailu ani nechcem veriť,alebo mu teraz ani nechcem rozumieť...teraz chcem byť sama...Som tu len prto,aby ste vedeli,že sa mi nemáte ozývať...nehnevajte sa,lúbim vás všetkých,myslím na vás,ale nedokážem komunikovať...chcem sa v tom utopiť sama...zrútil sa mi svet vraj kôli tomu aká som,z mojej viny...preto chcem za to trpieť sama....lúbim vás....

:-(((

Nedá mi dýchať:-((( Som v koncoch aj keď viem,že sa raz všetko vyrieši....všetko má svoj čas...Roky človek podozrieva ale akoby stále neveril a potom to príde a dozvie sa pravdu...to strašne bolí...Radiť iným luďom je tak jednoduché a keď sa to začne bytostne dotýkať vás,tak sa potrebujete uzavrieť do samoty...Existuje množstvo kníh-románov,kde sa dvaja lúbia a potom sa čosi stane a ten druhý začne hladať spriaznenejšiu dušu a tvári sa,že ju našiel...vraj len na rozhovory....rozpráva o nej ako o dokonalej bytosti,ktorá mu jediná rozumie.Ocitnete sa v myšlienkach plných otázok a výčitiek...A potom zistíte,že tú osobu poznáte,ale nemôžte mu to povedať aká naozaj je...musí na to prísť sám...Prečo platí veta-až keď stratíš spoznáš čo si mal!? Ja si to uvedomujem,ale prečo si to nevie uvedomiť niekto komu si myslíte,že ste dali celú svoju bytosť,celé svoje vnútro...čítam knižku od nemenovaného autora a desí ma ako bytostne sa ma dotýka a pritom je úplne jednoduchá-zo života.To trochu uteší,že nie som sama...ale ...naozaj všetko potrebuje svoj čas..treba to vydržať,to ja viem,..ale kým sa všetko upraví tak máte pocit,že zomierate,že sa toho nedožijete...A viete čo ma na tom najviac zaráža?Že človek o ktorom si myslíte ako vám chce pomôcť,aký je milý,aký je to kamarát...tak ten ublíži,ten za tým stojí!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk