Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Hmmmmm....Tak keď ja vymažem celý dátum,budem nesmrteľná? A vôbec...budem vlastne? Huuu,stanem sa neidentifikovateľným objektom..:)

panika

ked som to odoslala, tak ma hned napadlo : ze coby sa nedal:))ale ako ja prepisem tu dvojku ? Jedine tu 7 pred nou na 9..a budem mat sladkych...uhmm, sladkych..15..TO NIEEEEEEEEE

panika

dnes som zmenila zvyky..nepozeram carodejnice, ale od rana mam music box...teraz je tam pesnicka,ktora sa uplne ,,fest" blizi k mojmu roku narodenia:)). Cize po tych platikach si mam uvedomit, ze vek nie je nic :)). Rok narodenia uz nezmenim, ale nedam sa tym zdeptat :DD

mamca

Hehe,ja si nedám urobiť ani nos,ani oči,ani prsia....Moja pomsta svetu je dokonaláááááááá! Nech čumí,čo príroda dokáže! :))))))))))))))))))))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.