Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

ono su to malickosti..ale ked sa opakuju v pravidelnych intervaloch, zlozia aj mamuta.....stale pocuvam pesnicku okolo tej izby-akonahle sa tam niecoho chytim, maju tam vsetci robotu..naposledy mi pri pestovani rastliniek (teda ich polievani) rozmocil bocnu stenu Rolldorky...2oj mesacnej..

mamca

Klíííídek,Pančuliatko,chrstni na ten koberec ešte zo tri poháre vody a nikoho tam nepúšťaj pod zámienkou,že máš vytepované.V pravidelných intervaloch obnovuj a máš zaručený kľud.:)

panika

uz davno som nerevala tak ako dnes rano..po tom vsetkom, co som dokazala v poslednom obdobi ustat ma toto zlozilo...Potom som zobrala sadenice a praskla som ich na chodbu...cakam, kedy donesie ostatne

mamca

Celú čokoládu zjem zvyčajne popri nejakej činnosti.A keď si už sadnem,na posedenie zjem aspoň tri.:)))))
Zvládneš všetko,to si nevedela? Veď doterajšie skúsenosti ti to jasne ukazujú.Ale s Kitnerom to asi ide lepšejšie.:DDD

panika

vcera som po dvoch rokoch konecne usporiadala jednu izbu..po stom posune tazkej sedacky som vymyslela ako usporiadat sedacku, zehliacu dosku a susiaky tak, aby to normalne vyzeralo..umyla okna atd..Dnes prisiel otec s popukanym kartonikom od vajec...sadenicky...vsetko, vsetko -vratane koberca mi zadrbal (sorry za VYRAZ) OD ZEMINY...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk