Chcem si umyť ruky

mamca

Klíííídek,Pančuliatko,chrstni na ten koberec ešte zo tri poháre vody a nikoho tam nepúšťaj pod zámienkou,že máš vytepované.V pravidelných intervaloch obnovuj a máš zaručený kľud.:)

panika

uz davno som nerevala tak ako dnes rano..po tom vsetkom, co som dokazala v poslednom obdobi ustat ma toto zlozilo...Potom som zobrala sadenice a praskla som ich na chodbu...cakam, kedy donesie ostatne

mamca

Celú čokoládu zjem zvyčajne popri nejakej činnosti.A keď si už sadnem,na posedenie zjem aspoň tri.:)))))
Zvládneš všetko,to si nevedela? Veď doterajšie skúsenosti ti to jasne ukazujú.Ale s Kitnerom to asi ide lepšejšie.:DDD

panika

vcera som po dvoch rokoch konecne usporiadala jednu izbu..po stom posune tazkej sedacky som vymyslela ako usporiadat sedacku, zehliacu dosku a susiaky tak, aby to normalne vyzeralo..umyla okna atd..Dnes prisiel otec s popukanym kartonikom od vajec...sadenicky...vsetko, vsetko -vratane koberca mi zadrbal (sorry za VYRAZ) OD ZEMINY...

panča

nie, nemusiiiiiiiis (ja nemusiim, ja uz ho vidiiiiiiiimmmmm)

vcera som ,,zozrala" celu cokoladu na posedenie..a nemam ziadne vycitky:)) huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a prave som pozerala na music boxe Martina Kitneraa :))))). to znamena, ze v zivote zvlaadnem vsetkoooooooooooooooooo