Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

Ahojky..kym to to tvoje zvolanie prislo do BA, presla skoro hodina.vstavam a cvicim :) (no urcite).Proc? Protoze je rano..a idem pracovat. Dakujem Eti, idem sa pozriet. Pa, pekne sa nam vyspinkaj. LUBIM VAS ♥♥♥

panika

tusim to tu opustim..nemozem sa sustredit na pisanie, vecne mi ruka niekde beha. Uz som preklikala aj nemozne. Vyzera to, ze to co prepisujem nedopisem, bolia ma oci (kurna, nejak rapidne starnem, ci co). Idem do hajan. mam Vas vsetkych velmi, velmi rada.Co sa tyka zajtrajsku, prajem vam krasneho Valentina, ale vzhladom na to, ze my sa lubime cely rok, jedn den lasky anmi neotrasie :ň. kontrolna otazka (tie mam rada)...kto vie, kto bol sv. valentin ? nemusite odpovedat .Dobru noc slniecka ♥♥♥♥&# 9829;

PS : nech je zajtrajsok krajsi a lepsi ako dnesok.Lebo ja som mala dnesok relativne zly..este ze za 29 minut konci

panika

mala to chcela stiahnut do iPodu,ale neslo jeje to, tak to pozerala v PC-len som pocula huronske vybuchy smiechu. takze verim, ze je to dobry film. Lebo snwbordakov a raftakov uz viem naspamat (nie vlastnou vinou)

tuti

hehehehehehehhehehehehhehehheheh ty si tutovka vidim, ze si rozumieme. Ja som sa isiel z toho doslova dostat. Pecka. Ale pocuj. Som teraz stiahol ten film Gympl. A teda na nom som sa uplne gulal. Dokonca som ho pozeral bez prerusenia. Ale su v nom aj hlbsie myslienky. To ti cesi viedia niekedy spravit taky humor cez slzy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk