Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

jaj, prepac.Hej, ja som aj panca, aj panika..bola som dlhsie prec a uz som bola odhlasena.Takze adrasiho ty rad ? Ja som akurat vcera spominala jednu otazku..a teraz hanba ja hrom, neviem ake i/Y :DD,. Co to znamena, ze sa Slovaci asi/ymilivali..

tuti

Ty panca ty si zaroven panika? Si videla tie najlepsie ukazky z andrasiho? Ta relacia....Do kelu ako sa vola? Aha.. aj mudry schybi... ma to teraz napadlo, lebo som rozmyslal ake iy su v slove chybi a tam sa pytal jednej babky/takej modernej/ ze ci ake su vybrane slova po C a ona, ze to si vobec nepamata a ze dokonca zabudla uz aj vybrane slova po A

panika

no tuti sklamem ta..ja som uz trosku ina kategoria, ja sa ucim s detmi :). tak nadhod, o com chces kecat..mozno sa chytim :)

panika

ahoj Etulik...robim vsetko mozne, len k tomu sa neviem prinutit. Mam to v hlave, aj si to hovorim, ale potom sa vzdy rozplacem..raz som to pisala kamaratovi...ten sa mi podaril...vsetci plakali, ked si ho v tych vetach predstavovali..ale jeho som poznala od detstva

tuti

Super. To je tu fajn. Pocuj a uz si sa naucila? A co sa musis teraz ucit, ja som sa o takomto case uz ani pred skuskou neucil. Aj ked je pravda, ze by mi neuskodilo nad dlhsie sedavat. To by bolo malo moje studium plynulejsi priebeh... POcuj Panca pome si vymyslat nejake haluze. Ze co ta prve napadne. Lebo inak zaspim a este by som nerad, ked som objavil takyto nenormalne tucny diskusny kruzok

ethela

Panči,napíšem čo som slúbila,len potrebujem hodinku na papiere:-(((brrr...ale zatial premyslím a ty si z toho urobíš výcuc:-)
TUTI:pekný nick:-))všetci sú vítaní!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk